Minecraft Acı Hatıralarınız...

• Konuyu başlatan Creeper452
  • Başlangıç tarihi

FPSci

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
madendeydim ve ilk diamond umu bulmuştum elimdede demir kazma vardı diamond da lavın hemen üstünde bende bir köprü kurdum diamond a kadar sonra işte vurmaya başladım 1.yi aldım 2. yi aldım 3 ün yarısında arkadan sssss sesi gelmeye başladı :D sonrasını tahmin edebiliyorsunuzdur işte patladı falan filan ama ölmedim yarım kalp canım kaldı yaptığım köprü kırıldı lava son anda düşmekten kurtuldum arkadanda 2 zombi 1 iskelet falan geliyodu kendime siper yaptım cobbleston dan arkam lav tabi ama lav olduğunu unutmuştum zombiyi iskeleti falan görünce arkada doğru yavaş yavaş ilerledim iskeleti okla öldürdüm sonra geri geri giderken lava düştüm .d

TezinotE

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
madendeydim ve ilk diamond umu bulmuştum elimdede demir kazma vardı diamond da lavın hemen üstünde bende bir köprü kurdum diamond a kadar sonra işte vurmaya başladım 1.yi aldım 2. yi aldım 3 ün yarısında arkadan sssss sesi gelmeye başladı :D sonrasını tahmin edebiliyorsunuzdur işte patladı falan filan ama ölmedim yarım kalp canım kaldı yaptığım köprü kırıldı lava son anda düşmekten kurtuldum arkadanda 2 zombi 1 iskelet falan geliyodu kendime siper yaptım cobbleston dan arkam lav tabi ama lav olduğunu unutmuştum zombiyi iskeleti falan görünce arkada doğru yavaş yavaş ilerledim iskeleti okla öldürdüm sonra geri geri giderken lava düştüm .d
Hayret :D

Mustafa1453

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
nether portalının yanıda yanlışlıkla lava düştüm :(

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
1 hafta önce modlarla survival oynuyodum tabi mo creatuers de yüklüydü hani mo creatuers de şu lavlı dev olur ya evimi ateş altına aldı sandık kırıldı itemlerim yandı bende ne yapayım tabi ki taşındım,Allahtan ölmedim ölmememin sebebi ise tam o sırada creative açmamdı :sırıtmak:

lan ben yogbox günlüklerini izliyodum ama taş kılıçla panter kesti buna kimse inanmaz dedi.
Ben mi anrolmalim anlamıyorum ben zırshız tahta golem kesmiiştim:kötüsırıtış:.
Neyse hikayemi analtıyım mc oynuyordum.Evim kötüydü ama içerde büyü masası vhestler armorlar neler neler vardı ve evim yerin altındaydı.Burak minecraftta izliyordum ve burak lavın çok uzaktan gözüktüydüğünü söledi.Bende uzun tahtan bir kule çektimve üzerine lav döktüm yanmaya filan başladı lava su döktüm ve obsidyen oldu.Evim obsidyenlerle kaplanmıştı.Ama daha kötüsü de oldu.evimin içine lav girdi.Ardından toprağın yana yana köpeğime geldiğine gördüm ve artık çok geçti onun ölümünü gördüm:uğraş:.
ardından tahta kesip köpeğime bir mezar yaptım ve o haritayi sildim.O köpeğin adı çikoydu ve onla belki 200-300 mob kesmiştik.:uğraş:
Anısına...
:uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş:

TezinotE

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
lan ben yogbox günlüklerini izliyodum ama taş kılıçla panter kesti buna kimse inanmaz dedi.
Neyse hikayemi analtıyım mc oynuyordum.Evim kötüydü ama içerde büyü masası vhestler armorlar neler neler vardı ve evim yerin altındaydı.Burak minecraftta izliyordum ve burak lavın çok uzaktan gözüktüydüğünü söledi.Bende uzun tahtan bir kule çektimve üzerine lav döktüm yanmaya filan başladı lava su döktüm ve obsidyen oldu.Evim obsidyenlerle kaplanmıştı.Ama daha kötüsü de oldu.evimin içine lav girdi.Ardından toprağın yana yana köpeğime geldiğine gördüm ve artık çok geçti onun ölümünü gördüm:uğraş:.
ardından tahta kesip köpeğime bir mezar yaptım ve o haritayi sildim.O köpeğin adı çikoydu ve onla belki 200-300 mob kesmiştik.:uğraş:
Anısına...
:uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş::uğraş:
Acı son. :D

RoelTorEs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Anısına...
Yazık olmuş..Köpekler En İyi Dosttur :D

Creeper35

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bir serverda oynuyordum ve para lazımdı . Biriktirip dia kazma aldım ve 30 lv oldum . Ench bastım ve verimlilik 4 servet 3 kırılmazlık 3 geldi lapisleri kazarken biri çukur kazmış düştüm ve öldüm . Clear lag ve servera bir daha girmedim.

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
67 lwl de süper etrafı surlarla kaplı duplex bahçeli havuzlu mükemmel bi evim vardı sonra öldüm :D lwl ve önemli itemler gitti evde spawn noktasından baya bi uzaktı evide kaybettim :D aglayasım geldiiii :D :D :D

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
67 lwl de süper etrafı surlarla kaplı duplex bahçeli havuzlu mükemmel bi evim vardı sonra öldüm :sırıtmak: lwl ve önemli itemler gitti evde spawn noktasından baya bi uzaktı evide kaybettim :sırıtmak: aglayasım geldiiii :sırıtmak: :sırıtmak: :sırıtmak:
Çok geliştin ama yatağın yoktu....... :(

Heatcliff

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tekkitte tüm makinaları yapıp crash hatası alıp çözdükten sonra save dosyasının silinmesi :gerçektensinirli:

maviejder007

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
survival oynuyordum daha başlayalı yarım saat olmuştu taş kazma yapıp bulduğum bir madene indim oralarda anlatılmaya değer birçok anı yaşadım(ama bu anıların bu konuyla ilgissi yok:sırıtmak:) maceramın sonunda 16 tane elmasım 144 tane demirim 29 altınım 4tane patatesim vardı
çok mutlu olmuştum ama 7-8 katları arasındaydım ve etrafım lavlarla doluydu arkadan bir ok sesi duydum ve... lava düşüp öldüm. itemlerime ne oldu siz tahmin edin:sırıtmak:

bir kere arkadaşımla bilgisayardan bilgisayara oynuyorduk(hani yerel ağda paylaş var ya işte o:sırıtmak:) zorda oynuyorduk her şey çok güzeldi elmas setli iskelet görmüştük hatta konularda bulabilirsiniz:). ikimizde baya bir kasmıştık çok güzeldi. hayla madendeydik oyunun heyecanıyla oyuna giren başka birinin olduğunu görmemiştik( bizim nete bağlı olan bir bir arkadaş var). ikimizin canıda 4 5 kalpti ve uçurum dibinde dinleniyorduk. sonra arkamızdan ayak sesleri duyduk ama duymamızla uçurumdan düşmemiz bir oldu ve öldük:(. arkadaşım bizi bir şekilde bulup bizi izlemiş ve doğru anı bekleyip yapacağını yapmış:sırıtmak: .sonradan itemlerimizi aldı ve bizi rahat bırakmadı:( bizde hamachi serveri açıp mutlu mesut oynadık:)

bir yaz günüydü o gün full mc oynamaya karar vermiştim geze boyu mob kestim ve 154 şvş olmuştum sonra can sıkıntısından oraya buraya su kovasıyla su koydum lav koydum( lavı bir çukura koymuştum) sonra yüksekçe bir kule yapıp ordan suya atladım:sırıtmak:. heyecnlıydı mutlu oolmuştum:sırıtmak: birden suyun beni sürüklediğini fark ettim ve sürüklediği yere baktığımda lavı koyduğum çukura sürüklüyomuş beni ama artık çok geçti çukura düşmüştüm ve yanıyordum! lavdan kurtuldum amaaa yanmaktan kurtulamadım ve exlerimde eşyalarımda lavda yanıp gitti...
arkadaşım üçüncü anında suya atlasaydın ya[DOUBLEPOST=1370350572,1370350457][/DOUBLEPOST]
Çok ilginç bi şekilde bi ölüm yaşadım. Sanki her şey benim ölümüm için tasarlanmıştı. O zamanlar minecraftta bayağı gelişmiş bir şekilde oynuyordum ve maden kazıyorum madenin dipleri bayağı çukurdu. Tam kazarken bir ok geldiii veee aşşağı düştüm ama neyseki ölmedim ama bir baktım creeperın yanına düşmüşüm ben düştüm anda oda patladı ve iyice aşşağılara düştüm neyseki ondada ölmemiştim ama önümde birden zombi belirdi ve bana vurduğu anda arka tarafımdaki lavlara düşüp öldüm :sırıtmak:
abi naptında mobları bu kadar kızdırdın galiba yakın arkadaşları olan örümceklerin soyunu tükettin ya da isklete felan pandik attın arkadaş o ne ya ben bunu okuyuncaya kadar mobları akılsız sanardım ama güzel plan kurmuşlar onun için zombiye kendimi yedircem helal be

Heatcliff

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler konuyla ilgisi yok ama itemlerin gitmemesi için /gamerule keepInventory truee

eagleeye

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sime çiftliği kazıyordum baktım yukarıdan lav sesleri geliyor yukarı kazdım açık alana ulaştığım anda daha ne olduğunu bilmeden arkadan tsss sesi geldi bakasıya kadar da ztn creeper patladı üstümdede zırh falan yoktu öldüm eşyaların yarısı lafın içine fırladı :(

X3Power

Marangoz
En iyi cevaplar
0
oyuna daha yeni başlamıştım... kılıç yapmayı bilmediğim için çubukla dolaşıyordum.. bir tek tahta kazma yapabiliyordum.. bir maden bulup içine girmiş ve elmas bulmuştum.. tahta kazmayla kazmaya çalışmıştım .. :'(