Minecraft Açılmıyor V2

Ptronst

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar minecraft açılmıyor sürmüm:[1.6.2]/Crack güzel güzel oynuyordum fakat şu 2 gündür açamıyorum yardım ederseniz sevinirim.

TinecraftMurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sil kur demek haricinden başka yapabileceğimiz bir şey yok.Yada force update yap demek haricinde.

Ptronst

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeş Kullandığın (Crack)'li ise özelden link atarmısın ?

Osuran

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim reklam yapmak olmasın googleye gir minecraft sp yaz ilk baştaki siteden indir ok ?

l3erkehan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sayın Ptronist, sorununuzu daha detaylı öğrenebilmemiz için, Print Screen (SS) almanız ve öncelikle araştırıp, çözüm bulamayınca sorununuzu Resim ile destekleyerek açıklamanız bize daha çok yardımcı olacaktır. Unutmayın bir doktora öncelikle rahatsızlık söylenir, sonra ne yapılması gerekildiği öğrenilir. İyi günler.

Ptronst

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sayın Ptronist, sorununuzu daha detaylı öğrenebilmemiz için, Print Screen (SS) almanız ve öncelikle araştırıp, çözüm bulamayınca sorununuzu Resim ile destekleyerek açıklamanız bize daha çok yardımcı olacaktır. Unutmayın bir doktora öncelikle rahatsızlık söylenir, sonra ne yapılması gerekildiği öğrenilir. İyi günler.

İlginiz için teşekkür ederim.Resimi atmama bile gerek kalmaz ama yinede atacağım.[DOUBLEPOST=1376679276,1376679094][/DOUBLEPOST]

l3erkehan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Launcher'iniz sorunlu olabilir. Farklı bir Launcher yüklerseniz sorununuz düzelecektir. Iyi günler.

kaan1905

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş bende de bu sorun vardı çözüm: 1024 ilerletim durmesela benim orası 1024 onu 1025 yap olana kadar böle devam ettir benim öle düzeldi her pc 1 tane kullana bilio galiba

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynı sorun bendede olmuştu yeni bir crack dene

H4CK3RW0LF | Alicãn

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni Bir Crack İstersenÖzelden Link Atarım O Crack Bende de Vardı , Aynı Sorun Oldu Crackımı Değiştirdim +1

kaan1905

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler benim verdim resmen çözüm ama uzun süre bilir onu öle ilerletmek mesela benim baya ilerde

Ptronst

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kardeş bende de bu sorun vardı çözüm: 1024 ilerletim durmesela benim orası 1024 onu 1025 yap olana kadar böle devam ettir benim öle düzeldi her pc 1 tane kullana bilio galiba

MB 1024 yazan yerimi diyorsun kardeşim ?[DOUBLEPOST=1376776525,1376776432][/DOUBLEPOST]
Yeni Bir Crack İstersenÖzelden Link Atarım O Crack Bende de Vardı , Aynı Sorun Oldu Crackımı Değiştirdim +1

Kardeşim olur güzel olur da 4 5 tane crack kullandım hepsindede açmadı Java görev yöneticisinde minecraft play tuşuna basınca gözüküyor sonra kayboluyor normalde minecraft açılınca java açılması lazım ondan mı oluyor bilemedim tek eğlencem o oyun S:[DOUBLEPOST=1376776556][/DOUBLEPOST]
Aynı sorun bendede olmuştu yeni bir crack dene

4 tane falan denedim

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
MB 1024 yazan yerimi diyorsun kardeşim ?[DOUBLEPOST=1376776525,1376776432][/DOUBLEPOST]

Kardeşim olur güzel olur da 4 5 tane crack kullandım hepsindede açmadı Java görev yöneticisinde minecraft play tuşuna basınca gözüküyor sonra kayboluyor normalde minecraft açılınca java açılması lazım ondan mı oluyor bilemedim tek eğlencem o oyun S:[DOUBLEPOST=1376776556][/DOUBLEPOST]

4 tane falan denedim

biglsayarında boş alan daolmayabilir

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Alakası yok oraya 1024 yazınca pcnden 1 gb yer almıyor sadece ona pc 1 gb ayırıyor.Ram 4 ise 3 kalıyor.