Minecraft Açılmıyor

Ptronst

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Minecrafı sorunsuz oynuyordum dün gece açtığımda bide bugün açtığımda Play tuşuna basıyorum açılmıyor.Defalarca basıyorum açılmıyor silip baştan yükledim açılmadı nedeni nedir cevaplarınızı hızlı bi şekilde mutlu olurum.

Sürüm:[1.6.2]

Ptronst

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraft unable to check for launcher updates! yazıyordu şimdi yazmıyor ama hala play'e basınca açılmıyor.

Ptronst

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kullandığın launcher için güncelleme gelmiş olabilir. Launcheri güncelle istersen

Crackli benimki Verson bölümünden güncelleniyorsa yok şuanda güncellemede 1günde oldu .minecraftı silip yeniden yükledim açılmadı.Bu arada ilgin için teşekkürler.

OnlineHastasii

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Crackli benimki Verson bölümünden güncelleniyorsa yok şuanda güncellemede 1günde oldu .minecraftı silip yeniden yükledim açılmadı.Bu arada ilgin için teşekkürler.

bir şey değil. Bir sürü launcher var hangisini kullandığını bilmediğim için güncelle dedim. Bazılarında bu özellik mevcut

Ptronst

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeşim böyle oluyor ne yapayım[DOUBLEPOST=1376513435,1376513226][/DOUBLEPOST]Force Clean diyimmi

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
update şu an kullanılamaz gibisinden bir şey diyo sebebi crack sunucusunda sorun olması sen düzeltemezsin tek çözüm beklemek simplemc için[DOUBLEPOST=1376513914,1376513877][/DOUBLEPOST]
Link verebilirmisin.

1dk bakayım sonra özelden atarım

Ptronst

Marangoz
En iyi cevaplar
0
update şu an kullanılamaz gibisinden bir şey diyo sebebi crack sunucusunda sorun olması sen düzeltemezsin tek çözüm beklemek simplemc için[DOUBLEPOST=1376513914,1376513877][/DOUBLEPOST]

1dk bakayım sonra özelden atarım

Eyv Kardeşim İlgin için de teşekkürler.