Minecraft Açılmıyor

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
tmm bide eğer böyle de olmazsa şunu denersin önce normal minecraf.net den indir yüklensin sonra istediğin yerden indir "Team Exteme Keinet" felan

Jishiki

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Haklisinda bu oyuna 60 tl vermek icimi acitir yav en fazla ederi 20 tl

PieDiePew

Kardeş yaşından utan gidip crack oynuyorsun benim oyunum olsa crack kullananlarin hepsini mahkemelik ederim bu bildigin suç bunuda burdan banlayin 9 yaşındakileri barındırmayn böyle saçma sapan yanıtlar veriyor ondan sonra burda yardım istiyor .

SyberRock2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş yaşından utan gidip crack oynuyorsun benim oyunum olsa crack kullananlarin hepsini mahkemelik ederim bu bildigin suç bunuda burdan banlayin 9 yaşındakileri barındırmayn böyle saçma sapan yanıtlar veriyor ondan sonra burda yardım istiyor .
1. Kardesim suc degil notch acikladi bak kanit

2. 9 yasinda falanda degilim senin demenlede kimse banlanmaz hadi konumda cik git

PieDiePew

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Haykırdım :D

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0

2. 9 yasinda falanda degilim senin demenlede kimse banlanmaz hadi konumda cik git

PieDiePew
son cümleye de bi bak bakalım ne yazıyor gizli bir şey var mı (her şey çok açık ama neyse)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0

PieDiePew
Korsan oyna fakat oyunu gelecekte beğenince al diyor, ve Crack kullandığın için kendini kötü hissetmeyi unutma diyor. Sence bu nasıl bir "Crack oynayabilirsiniz izin veriyorum" mesajıdır. Baban kardeşine bir kural koyunca sen üstüne alınıyor musun? Crack kullanmak sadece Mojangla ilgili değil, yasal bir suçtur.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Türkiye'de_korsan_yazılım

İyi okumalar "Crack'in yasak olmadığını sanan" arkadaşım ^-^