Minecraft/Across the Time Bölüm:1

GolgeSavascisi

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
Tam olarak yüklendiğinde paylaşsaydın.İlk defa bir Minecraft video izleyecektim.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Derviş performansını bekliyorum. Videolarının arkasına sakin bir müzik de koyarsan çok şükela olur. Sonraki videolara artık. (Diğer videoya göre konuşuyorum)

GolgeSavascisi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Derviş performansını bekliyorum. Videolarının arkasına sakin bir müzik de koyarsan çok şükela olur. Sonraki videolara artık. (Diğer videoya göre konuşuyorum)
Önerin var mı? ve Copyright olmamalı :D eski videolarıma koyuyordum aslında tekrar yapabilirim
ve Önerin için teşekkür ederim

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önerin var mı? ve Copyright olmamalı :D eski videolarıma koyuyordum aslında tekrar yapabilirim
ve Önerin için teşekkür ederim

incompetech.com Ben hep ordan kullanıyorum. Sadece sitenin ismini description a yazmanı istiyor sitenin sahibi. O da Creative Commons yayılsın, daha çok insan bilsin diye.

Eğer daha çok Creative Commons lisanslı müzik sitesi istersen yollarım bir ara şimdi hiç halim yok.

GolgeSavascisi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
incompetech.com Ben hep ordan kullanıyorum. Sadece sitenin ismini description a yazmanı istiyor sitenin sahibi. O da Creative Commons yayılsın, daha çok insan bilsin diye.
internet şu an da yavaş video yükleniyor o yüzden yarın bakarım tekrar tekrar sağolasın :)[DOUBLEPOST=1438909361,1438905754][/DOUBLEPOST]Yükledim sonunda :alkış: iyi seyirler...

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
Videoyu sevdim.
Bu arada müzik eklemek için NCS adlı siteyi öneririm.Video çekerken altta bir playlist açık bırakırsan video bitene kadar idare eder.
Copyright yoktur.

GolgeSavascisi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Videoyu sevdim.
Bu arada müzik eklemek için NCS adlı siteyi öneririm.Video çekerken altta bir playlist açık bırakırsan video bitene kadar idare eder.
Copyright yoktur.
Teşekkür ederim :D Zaten outro NCS ama ben video çekerken arkadan dinleme yerine edit ile koymayı tercih ediyorum yorum için sağol :D