Minecraft aldım her launcherı oynayabilir miyim?

murky

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İyi günler beyler.
Eğer ben Mojang'ın sitesinden 20 Euro verip Minecraft alırsam bu hesabı tüm launcherlarda kullanabiliyo muyum? Mesela Feed The Beast, At Launcher ya da CurseForge gibi yerlerde. Yoksa oralar için de ayrı bir şey mi ödemem gerekiyor. Ayrıca ekstra işler için ayrı ücret ödeniyor mu? Mesela karakterin skin değiştircem. Yani sorum şu o 20€ üstüne bida para vermeden istediğimi yapabilir miyim?

Teşekkürler.

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
eeveeet. 5 Senedir premiumum ve sana söyliyebilirim ki en az sorun çıkartanlar premium launcherlar :) ama launcherları orjinal sitelerinden indirmeyi unutma!.

murky

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
eeveeet. 5 Senedir premiumum ve sana söyliyebilirim ki en az sorun çıkartanlar premium launcherlar :) ama launcherları orjinal sitelerinden indirmeyi unutma!.
Peki premium olmayan minecraft diye bir şey var mı? Benim şu an Arma 3 oyunum var steam da gift olarak. Onu biriyle takas edip minecraft alıcam. Hehrangi düşük özellikli bi sürüm ile kandırılma olanağım var mı.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani bana gift code verirse sorun olmaz di mi?
gift code'de sorun olmaz ama şöyle bir şey var minecraft.net dışında satılan hesap ve gift code lerin %90'ı aynı anda onlarca kişiye satılıyor ve birkaç ay sonra kapatılıyor. Minecraft.net'den satın alırsan hiçbir sorun yaşamazsın.

murky

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Anladım teşekkür ederim. Bilmiyorum başka site ismi vermek doğru olur mu ama yabancı bi minecraft market gibi bi site diye düşünelim. Oraya yazmıştım. Bir tane site modaretoründen cevap geldi. Cevap konuma gelmedi ama direk e postama yollandı modarator tarafından. Diyor ki ben sana tam erişim sağlarım hatta istersen uygun olduğu sürece ekstra bir şeylerde verebilirim dedi. Bilmiyorum ne kadar doğrudur. Bu sitede bilsem güvenilir biri Arma 3 oynamak isteyen onunla yapardım.

Flawless

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapma dostum yapma. Benim başıma da geldi bu olay, Minecraft.net hariç hiçbir yerden alma.
Anladım teşekkür ederim. Bilmiyorum başka site ismi vermek doğru olur mu ama yabancı bi minecraft market gibi bi site diye düşünelim. Oraya yazmıştım. Bir tane site modaretoründen cevap geldi. Cevap konuma gelmedi ama direk e postama yollandı modarator tarafından. Diyor ki ben sana tam erişim sağlarım hatta istersen uygun olduğu sürece ekstra bir şeylerde verebilirim dedi. Bilmiyorum ne kadar doğrudur. Bu sitede bilsem güvenilir biri Arma 3 oynamak isteyen onunla yapardım.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Sen Bana Kart Numaranı Ver Ben Alayım Kendim Göreyim De :p