[MİNECRAFT] Aleminde Daha Önce Yapılmamış Bir Sunucu Türü Anlatır mısınız?

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hmmmmmmmm bi düşünelim. Bence skript üzerine bir server olabilir. Oyun oynarken skript yazabileceğin bir yer :D al işte

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben bilmiyorum. her şey size ait.
Anlayamıyorum maalesef :/
Ne yani daha önce hiç açılmamış bir sunucu fikri istiyorsun ve bu fikri kullanarak sunucu mu açacaksın ? ,-,
Eğer böyleyse başkası sana fikir veriyorsa ilk defa yapmış olmanın hiçbir manası yok .*.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlayamıyorum maalesef :/
Ne yani daha önce hiç açılmamış bir sunucu fikri istiyorsun ve bu fikri kullanarak sunucu mu açacaksın ? ,-,
Eğer böyleyse başkası sana fikir veriyorsa ilk defa yapmış olmanın hiçbir manası yok .*.
Ya arkadaş kimsemi konuyu okumuyor. Beyfendi bakınız ben zaten HKMine diye bir sunucu açıyorum. Benim sizin fikirlerinize ihtiyacım yok ben bir Grafikerim. Kendi fikirlerim ve kendi yaratıcılığım ile zaten sunucu açıyorum. Ben şu an ki açacağım sunucuyu sizlere danışarak ve Spigottan, Bukkitten eklenti arayarak açmadım. Çok yanlış yorumlar yapıyorsunuz şu an da. Konuyu açmam ile sizin söyledikleriniz arasında bir ton fark var.

hmmmmmmmm bi düşünelim. Bence skript üzerine bir server olabilir. Oyun oynarken skript yazabileceğin bir yer :D al işte
Güzel fikir. Furniture Maker gibi Skript Maker olabilir.

LordOfStrategy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ülke kurarsın,sınırlar olur.Asker NPC'lerin olur.Bir sınırı geçtiğinde savaş başlar vb.

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Metin2 serveri kurulabilir 2-3 kişi kurmuştu galiba fakat bunu profesyonel bir şekilde kurabilirsiniz eğer kodlamadan çok iyi anlıyorsanız ortaya mükemmel bir başyapıt çıkabilir. Mesela Metin2'deki bütün haritaların aynısını yapıp npcleri aynı yaparsanız ışınlayıcı , demirci vs. iyi olur ondan sonra dropları ayarlayacaksınız böyle kurtlarda level atlıycak oyunda isminin yanında leveli yazıcak özel skiller yapılacak animasyon eklenecek vs. Bunu yapabilecek birinin olduğunu düşünmüyorum ama böyle bir şey olursa kesinlikle muazzam olur. Not olarak bir şey daha ekliyim bütün zırhlar vs. olucak çok gerçekçi olucak. Gerekirse modlu bir server olarakta yapılabilir ama kesinlikle bir şaheser olur.