Minecraft Animasyon Yürüyüş Testi

DaxterMorgan

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba,animasyon çalışmaları için yaptığım bi yürüyüş şekli var ve burada da paylaşmak istedim,nasıl olmuş değerlendirebilir misiniz?

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Tam bir yürüyüş gibi olmamış daha çok dans eder gibi duruyor biraz daha dikleştir adamı

DaxterMorgan

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
bana göre çok güzel :sırıtmak: blenderle mi yaptın??

Teşekkürler fakat cinema 4d ile yaptım sanırım o daha çok kullanışlı :D

Tam bir yürüyüş gibi olmamış daha çok dans eder gibi duruyor biraz daha dikleştir adamı

Haklısın bu işlerde daha yeniyim Praetorian gittikçe iyi yapmaya çalışacağım,teşekkürler :D
Blender neki? animasyon programımı?

Evet animasyon programı :D

Batu.

Fus-Ro-Dah!
En iyi cevaplar
0
Güzel olmuş. Kullandıgın rig Weed Lion'un mu?

DaxterMorgan

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer kullanımı da kolaysa bence bu rig'den devam et.

Benim indirdigim Cinema 4d 800 mb :sırıtmak:

Sanırım benim de öyle tam olarak hatırlamıyorum :D Aslında ikisininde kullanımı kolay fakat benim yaptığım şuanda profil resminde var,ağzı tam olarak açılmıyor control paneli ile ancak manuel olarak açıyorsun bunun gibi sorunlar var,yakında bir rig daha yapmaya çalışacağım :D

DaxterMorgan

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cinema 4D Kullanması Zor Bir Programdır Adam Animasyon Yapmıs Ben Sadece İmza Takılıyorum :sırıtmak: Youtube Da Tutorial Lar Var Ancak Zaman Alıyor Ve Birseyi Yanlıs Yaptınmı Tum Proje = Poop

Haklı dün rig yapmaya çalışıyordum her şeyi tamamladım bitti fakat kontrol ediyim derken sol ayak sorunlu çıktı ve düzeltiyim derken bozdum herşeyi :D

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu yürüyüş çok güzel olmuş , ben bi yürüyüş yaptım (mineimator ile) yürüyüşten çok ışınlanma gibi :D

Batu.

Fus-Ro-Dah!
En iyi cevaplar
0
Bu tür bi video ne kadar render süresi alıyor sende? Bende gayet uzun oldugundan soruyorum.

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar çok alakasız olcak ama skydoesminecraft ın ip sini verebilirmisiniz :D