Minecraft Avatar Mod

SauronEmo

Sauron
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Minecraft Avatar Mod

Selamlar, bugün sizlerle beraber Mordor'dayız! Eğer Tek Yüzük sizde ise konumuza devam edelim. Bugün sizlere minecraft'ta Avatar Modlarını tanıtacağım. İsterseniz Hüküm Dağına çıkıp konumuza geçelim!

Avatar: The Last Blockbender Mod

Bu mod size elementleri bükme özelliklerini kazandırır. Bu elementler ateş, su, toprak ve ateş olmak üzere 4'e ayrılıyor. Elementinizi seçerek, bükme özelliklerinizi kullanın! Ayrıca mod sayesinde Avatar evreninden gelen moblar, köyler, bloklar, eşyalar ve daha fazlası da oyununuza ekleniyor! Niye hemen denemek istemezsiniz ki?

• Minecraft Forge'ı indirin ve yüklemesini yapın.
  • Modu indirin.
  • Arama yerinden çalıştır'da %appdata% yazın veya direk %appdata%
  • .minecraft - mods klasörüne girin ve indirilen jar (zip) dosyasını içine sürükleyip bırakın.
  • Oyununuza eklenen yeni özelliklerin tadını çıkarın. :ci:

Ayrıca bakınız:

Bu mod şu an Alfa sürümündedir. Yani bütün özellikleri şu an yoktur. Fakat temelleri atılmış bir proje. 4 Element olan ateş, su, toprak ve ateş elementleri ve alt elementleri olan buz, kum, şimşek, yakma özellikleri hâlihazırda bulunmaktadır. Eğer modu indirmek istiyorsanız bana tıklayabilirsiniz, işinize yararım! Mod yapımcısı FavouriteDragon'a teşekkürler!

Değerlendirmem
Modlar ve tema gayet güzel. Fakat Avatar 2: Out Of The Iceberg'in tam sürümünün yayınlanmasını bekleyeceğim. Siz de mod hakkındaki görüşünüzü benim gibi belirterek nelerin eklenmesini istediğinizi, ya da modun nasıl olduğu konusunda tartışabilirsiniz. Örneğin "Benim modda en çok beğendiğim özellik xxx'di. Fakat ben xxx özelliğinden memnun kalmadım" şeklinde yorumlar atabilirsiniz. Düşünceleriniz ve yorumlarınız benim için çok değerlidir. Siz de yorumların kıymetini bilin.

Son
Evet, Tek Yüzüğü Hüküm Dağı'na atmayı başardık, fakat bir konumuzun da sonuna geldik. Konumuzun sonuna gelmeyi ben de istemezdim, fakat geldik. Kendinize sağlıcakla bakın, hoşça kalın!