Minecraft Az Bilinenler/İlginç Bilgiler l Siz kaç tanesini biliyorsunuz?

Beyazlord

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yabancı kaynaklardan yararlanarak ve fikir edinerek hazırladığım pek sık olmasa da arada attığım Minecraft koleksiyonuna yeni bir video eklemiş bulunmaktayım. Yazın haftada bir tane yapmaya çalışacağım her açıdan Minecraft incelemeleri için kanalımı takip edebilirsiniz. Bu arada video da geçen şeylerden kaç tanesini bildiğinizi de yoruma yazabilirsiniz. (Bir Minecraft oyuncusu testi denebilir :notch:)

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
Sesin Çok Seksi Dalga Amaçlı Demiyorum :/

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sesin güzelmiş. Sana tavsiyem ekipmanların da varken seslendirme işine atılman. Başta yazılı Minecraft kısa filmlerini seslendirebilir, deneyim kazandıktan sonra da kendi sesli filmlerini çekersin.

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beğendim. hepsini de biliyordum :)

12NationalElectric12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sesin güzelmiş ama biraz kısık sesli birçoğunu biliyordum bu arada sadece 2 tanesini bilmiyordum

Beyazlord

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu güzel yorumlarınız için cidden çok teşekkür ederim cidden yorumların bu kadar güzel olacağını düşünmüyordum. :alay: Seslendirme çalışmaları her zaman yapmak isterim ve sanırım bu güzel yorumlardan sonra da yapabilirim diye düşünüyorum. Bu güzel 3 aylık süreçte sanırım sıkıştırmam gereken epey bir harika iş oldu diyebilirim. ^_^

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Sesine aşık oldum, ses tellerini takas edebilir miyiz T-T
Videonun sesi birçok youtube videosunun aksine iyi ayarlanmış.
Birkaç tane daha çekersen fanboyun olabilirim :3
*Bütün hepsini biliyordu*

Beyazlord

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sesine aşık oldum, ses tellerini takas edebilir miyiz T-T
Videonun sesi birçok youtube videosunun aksine iyi ayarlanmış.
Birkaç tane daha çekersen fanboyun olabilirim :3
*Bütün hepsini biliyordu*
*İlginize aşık oldu. :lol: Güzel yorumunuz için teşekkürler yeni projemi buldum ve büyük ihtimal bugün başlayacağım. Her hafta 1 tane diyorum ama işe göre 2,3 de olabilir yolum uzun daha yeni başladım. ^_^

12NationalElectric12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu güzel yorumlarınız için cidden çok teşekkür ederim cidden yorumların bu kadar güzel olacağını düşünmüyordum. :alay: Seslendirme çalışmaları her zaman yapmak isterim ve sanırım bu güzel yorumlardan sonra da yapabilirim diye düşünüyorum. Bu güzel 3 aylık süreçte sanırım sıkıştırmam gereken epey bir harika iş oldu diyebilirim. ^_^
Ses tellerimizi takas edebilir miyiz? Benimkide güzel ama çok yüksek sesle konuşunca kız gibi çıkıyor.