Minecraft Bloklar arası bağlantı sorunu bilen yardım edebilir mi

Buraky1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar önce merhaba oncelikle belirtmek istediğim bilgiler minecraft orjinal premiumdur java sürümü 64 bittir sorun uzun süredir var bilgisayarın markası samsungtur oyunda kasma sorunu gibi bir şey yoktur sadece aşağıdaki resimlerdeki sorunlar vardır bloklar arası boşluk ve bağlantı sorunu resimler cerative moddan çekilmiştir survivalda da böyledir bir fark yoktur bilen yardım etsin

lütfen

Cobblestonelar arası mavi çizgiler ayrımlar burda çok belli değil bendeki resimlerde daha belirgin

Su ve buz arasında beyaz çizgiler ayrım şeklinde ve su ilerledikçe kırmızı bir hal alıyor burda çok belli değil bendeki resimlerde daha belirgin

Kumlar arası siyah çizgiler burda çok belli değil bendeki resimlerde daha belirgin

Yardım ederseniz sevinirim

Fursum012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Connect Textures veya onun gibi bir şey vardı. Ayarlardan bak.

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Force update yapmayıda deneyin. Olmuyorsa OpenGl ilede ilgili olabilir sorun.

Buraky1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Criminal force uptade yaptım openglyi açarak baktım kapatarak baktım sorun devam ediyor yardımın için yinede teşekkürler

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Criminal force uptade yaptım openglyi açarak baktım kapatarak baktım sorun devam ediyor yardımın için yinede teşekkürler

Fursum012'nin dediği gibi MCPather'ı yükleyip '' Connected Textures '' ile patch yapmayı deneyin.

Buraky1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Söyleminiz üzerine mcpather ı kurdum connect texturesı açtım ve sorun hala devam ediyor

THE_KING

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım aynı sorun bendede var nasık çözdüğünü söylermisin ? lütfennnn:cry:

DarkWoS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hort :)
Aynı sorun bendede var nasıl çözülebilir? Arkadaşım anlatabilirmisin :)

Niqht

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sizde bulunan Java'nın sürümünü güncelleyin. Bunu yaptığınız taktirde hata olmayacaktır sanırım.