İstek Minecraft Bungeecord İle Bağladığım Sunucumda Survival Oyunundayken Oyuncu Çıkınca Lobiye Aktarmıyor Böyleliklede Login Şifre İstemiyor

.

• .

Kullanılan: 0 0.0%
  • .

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

HalisReyizZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft Bungeecord İle Bağladığım Sunucumda Survival Oyunundayken Oyuncu Çıkınca Lobiye Aktarmıyor Böyleliklede Login Şifre İstemiyor Bunun İçin Bir Skript İstiyorum Oyuna Her Girdiğinde Lobi Sunucusuna Aktarıcak

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Sunucuyu kurduğunuz dosyanın içinde config dosyalarında BungeeCord = false olarak duruyordur onu BungeeCord = true yapın bunu tüm sunucular için gerçekleştirin. Spigot kullanıyorsanız, spigot.config tarzı bir dosyadır.

HalisReyizZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu kurduğunuz dosyanın içinde config dosyalarında BungeeCord = false olarak duruyordur onu BungeeCord = true yapın bunu tüm sunucular için gerçekleştirin. Spigot kullanıyorsanız, spigot.config tarzı bir dosyadır.
Spigot.yml Dosyasındaydı Bungeecord Kurarken Yapmıştım Onu Bidaha Baktım Yapmışım.

AnadoluHost

Anadoluhost.com.tr
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Birden fazla plugin ve düzeltme yapmanız gerek:
1- Authme'nin bungeeye özel eklentisine Authme'nin zorunlu olduğu serverları tanımlıyorsunuz.
2- Bungeecord spigot.yml true
3- Bungeecord config default fallback server ayarları.
4- Slingshot plugini ayarları.

HalisReyizZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Birden fazla plugin ve düzeltme yapmanız gerek:
1- Authme'nin bungeeye özel eklentisine Authme'nin zorunlu olduğu serverları tanımlıyorsunuz.
2- Bungeecord spigot.yml true
3- Bungeecord config default fallback server ayarları.
4- Slingshot plugini ayarları.
biraz açarsanız sevinirim yapamadımda