Minecraft çalısmıyor yardım

ElfonseReyiz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Arkadaslar oyunumda bi sıkıntı var 3 gün önceye kadar calisiyodu simdi calismiyo sorun ne olabilir

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
1.8.8 oynayabilmek için Launcheri güncellemen gerek diyor.
Ek olarak internetin yok diyor, client'i indireceği siteye bağlanamıyor.

ElfonseReyiz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

ToprakM

KEK
Emektar Üye
En iyi cevaplar
49
Ruh hali
ne kadar işe yarar bilmiyorum lakin .minecraft'ı silip tekrar oynamayı deneyebilirsin

xcazzeri28

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
kardeşim en güvenilir bu iyi dinle: google'ye SlimDrivers Yaz indir sonra onu kur orada "start a can" gibi bir şey cıkacak bas sonra başlata gel bilgisayar>yönet>aygıt yöneticisi>görüntü bağdaşcıları onun içinde bir şey yazacak mesela benim: "Intel(R) G41 Express Chipset" yazıyor sana SlimDrivers'i "start a can"'a bas dedim ondan sonra görüntü bağdaşcılarından senin neyse onu seç download de ne istiyorsa evet de sonra kapat ister slimdrivers sil ister silme açılacak ben her formatımda crash alıyorum öle yapıyorum anlattıgım gibi açiliyor tes.

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
minecraft.net
sitesinden launcherini güncelle. Sonra bilgisayarını yeniden başlat tekrar girmeyi dene anladığım kadarıyla sorun launcherinin güncel olmadığından kaynaklanıyor. Ayrıca Java gibi uygulamalarının güncel olduğundan emin misin? Bir de .minecraft klasöründeki doku paketlerinin bulunduğu klasörden bütün doku paketlerini sil tekrar dene. Burada sanırsam doku paketlerinin aktarılamadığından bahsediyor. Yazdıklarımı bir denemen belki faydalı olur.

xcazzeri28

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
minecraft.net
sitesinden launcherini güncelle. Sonra bilgisayarını yeniden başlat tekrar girmeyi dene anladığım kadarıyla sorun launcherinin güncel olmadığından kaynaklanıyor. Ayrıca Java gibi uygulamalarının güncel olduğundan emin misin? Bir de .minecraft klasöründeki doku paketlerinin bulunduğu klasörden bütün doku paketlerini sil tekrar dene. Burada sanırsam doku paketlerinin aktarılamadığından bahsediyor. Yazdıklarımı bir denemen belki faydalı olur.
kardeşim adam minecraft orjinal indirmemiş indirse asla hata vermez girerken crash verirde oyuna girerken filan crash vermez adam team extreme benim dediğimi yaparsa açilir