Minecraft Caps :)

Konu Tutar mi ?

• Kullanılan toplam oy
    28

Emir77

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Berbat olmuş %95'inde fuckkkk yazıyor durmadan aralarından 1 tanesi çalıntı diğerleride idare eder. Kendini acaiyp fazla geliştirmen lazım Gelen geçene Fuckkkkkkkk dersen olmuyo bu iş küfür etmeden eğlendirmende gerek ağaçtan düştüm fuck elmas kaybettim fuck tuvaletim geldi fuck iğrenç olmuş.

Edit: bir şey daha söyeyeceğim seni küçümsemek amaçlı değil sakın yanlış anlama ama üstte bir arkadaşımız genede emek var demiş fakat emek zaten küçük bir şey resmi photoscape 'e at sonra dikdörtgen yerinden kırmızı şerit çek yazı yaz.

Not: şimdi bana laf yapabilirsin büyük ihtimallede yapıcaksın
benim 500+ capsim var ve 250 beğenim var (amacım hava atmak değil laf yaparsan diye ciddiye almanı istiyorum bu yorumu)
Bukadarda kötü eleştiri olmaz.
Konu zaten eskiden yayinlanmis ve sen de ilk baslarda Bukadar yapıyordun kesin

Ayakkabı Kutusundan Tapatalk ile Gönderildi

Emir77

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
2. Resimdeki gangam style çok yakın zamanda oldu diye biliyorum?
(qapaq)

Emir77

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu adam 2012de başladı dusun şimdi yapacaklarını ?
(qapaq)
Ayrıca böyle capslar yapacak kadar yasin küçük
(triple qapaq)

Emir77

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
1- Başlamakla alakası yok bende 2012 de başlasam gene 2013 te kral capslar yapardım yani ha 2013-2014 ha 2012-2013 bu süre içerisinde kendini hiç geliştirmeye devam etmediyse yapsa neye yarar. ?

2- Böyle capslar yapacak kadar yaşım küçük değil genç hissettirdin saol haaaa orda dur olsa bile neredeyse abi diyecek kadar suratımıza vurursunki buda senin yüzsüzlüğün

3- Daha konu sahibi bana atar yapmadı sendeki bu atar nedir ? sülalene sövmüşüz gibi

(zaman kötü kolla g**ü kollamazsan g**ü çakarlar kötü kötü)
UZA B-)

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
1- Başlamakla alakası yok bende 2012 de başlasam gene 2013 te kral capslar yapardım yani ha 2013-2014 ha 2012-2013 bu süre içerisinde kendini hiç geliştirmeye devam etmediyse yapsa neye yarar. ?

2- Böyle capslar yapacak kadar yaşım küçük değil genç hissettirdin saol haaaa orda dur olsa bile neredeyse abi diyecek kadar suratımıza vurursunki buda senin yüzsüzlüğün

3- Daha konu sahibi bana atar yapmadı sendeki bu atar nedir ? sülalene sövmüşüz gibi

(zaman kötü kolla g**ü kollamazsan g**ü çakarlar kötü kötü)
Sana g..ü çakmıyorlar değil mi :D
Ayrıca yılla bir alakası yok tamamen yaratıcılık ve espritüellikle alakası var.
En son yazdığın şey için bir şey diyecektim derdim de ama böyle salak şeyler için uğraşmayacağım :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0

Kardeşim sen benimle t**** mı geçiyosun ya ? abi sinirlenmiyim diyorum üstüme sinirli olduğum halde inadına geliyosunuz yeter artık *** bu nedir ya her dk sizi çekecekmiyim senin gelmişini geçmisini sülaleni s*****m a**na koduğum yeter lan a**ık sizimi çekecem lan her Gün ayrı bir DÖL İSRAFI abi YETER LAN BUNALDIM ÜSTÜME GELMEYİN DEDİKCE GELİYONUZ SENİN ANİMENİNDE SENİNDE A**** ***** SANA KARIŞMA DİYORUZ S. GİT ŞURDAN YA YETER *** BU NEDİR FORUM abi KAYNIYOR O.Ç SENİ NE İLGİLENDİRİYO LAN G*T HOŞAFI S.GİT YORUMDA YAZMA BİDAHA

@craft_man @Ercan

Sizde uyarı verecekseniz verin *** bu nedir hergün ayrı bir abi tepemi attırıyor ya uyarı vereceksiniz zaten alın uyarınızda forumunuzda sizin olsun şu *** abileri gitmedikce bana rahat yok gene terbiyemi bozmadan sakince yazıyorum teker teker saydırmıyorum.

Ve son olarak Quarizmat Siktir Git Şu Forumdan Amına Koduğum Lan Her Dk Ayrı Bi çocuk kafayı yiycem amerika ya şu abilerden kurtarsın biri bizi ŞU foruma girerken yaş Sınırlaması olsun ya adam 1 Yaşındayım dese gene kayıt olacak Bu Nedir Sokayim Sizin abi üyelerinizede forumunuzada HERGÜN AYRI BİR DELİYLE UĞRAŞAMAM BEN

@craft_man @Ercan
Haklıysam adam gibi haklısın dersiniz sizde sonuçta abilerden bunalan tek ben değilim yeter amerika ya nedir bu kafayı yiycem artık kabus gibi geliyor. Uyarı verirseniz verin banane lan forumunuzada bir daha girmem vermezsenizde anlarsınız ne kadar bunaldığımı.
Tamam abisi bizimki yine sinirlendi baksana küfredipte kendini adam yerine koyuyor bide kendine haklı diyor. Biraz akıllanaydın iyi olurdu şimdi istesem sana dava bile açabilirim ki haberin bile yok, yazıkk! Türkiye bu hale mi gelecekti! En azından Atatürk hayatta değil Türkiye'nin bu halini görmedi!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk