Minecraft Castles - KroFessionaL

Kale & Ev Güzel Olmuşmu?

• Güzel

Kullanılan: 13 100.0%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    13

KroFessionaL

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlere minecraft oynadığım günlerde/günlerce yaptığım kaleleri sunmak istiyorum...

1-) Eğer beğendiyseniz konuyuda beğenmeyi unutmayınız. :) Şimdiden teşekkürler.

2-) Çalıntı olmaması için resimlere ismimi koydum, kusura bakmayın.

3-) 1. resimde sol, 2.resimde sağ tarafta bir ev çıkmış onuda ben yaptım beğendigimde bir ev onuda değerlendirebilirsiniz, umarım beğenirsiniz.

Son düzenleme:

Kedupela

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle beğendiğim bir çalışma olmuş, tek hoşuma gitmeyen ortadaki (alçak) çatının fazla dik yukarı çıkmasıdır.

KroFessionaL

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle beğendiğim bir çalışma olmuş, tek hoşuma gitmeyen ortadaki (alçak) çatının fazla dik yukarı çıkmasıdır.
Yorumunuz için teşekkürler. Daha sade ve basit bir kale daha yaptım şimdi fotoğrafları koyuyorum umarım bunuda beğenirsiniz.

Son düzenleme:

senindirheran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bunu map olarak dowland link ver düşünmeden indirim bu kadarmı güzel bi çalışma olur

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Download linkini koyamam :s Sunucu açmayı düşünüyorum map olarakda buradan devam edicez o yüzden koyamıyorum.
Ya kardeş ben sunucu falan açmam bana at özelden link Çalışman Boşa gitmesin hade be :D çok lazım bana sv kurmicm korkma :D[DOUBLEPOST=1370265111,1370262637][/DOUBLEPOST]Sanki Nette Yayınlıycaz Mapı

hoty_x

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Catısız olan daha guzel en azından castle adına uygun, eline saglık ^^

KroFessionaL

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bunu map olarak dowland link ver düşünmeden indirim bu kadarmı güzel bi çalışma olur
Gerçekten Mükemmel Kardeş Çok sağol işime yarayacak
Ya kardeş ben sunucu falan açmam bana at özelden link Çalışman Boşa gitmesin hade be :sırıtmak: çok lazım bana sv kurmicm korkma :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1370265111,1370262637][/DOUBLEPOST]Sanki Nette Yayınlıycaz Mapı

Download linkini artık istesemde koyamam arkadaşlar. Bilgisayar bozulduğunda format atıldığı için tüm dosyalar silindi üzgünüm :( Keşke zamanında istediğinizde atsaymışım çünkü sunucu işide iptal olmuştu.