Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
*Forum Kullanıcı Adınız:Kdrbrk
*Sadece Gerçek Adınız: Kadir Berk
*Yaşınız: 13
*Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 2013 sömestr tatilinden beri
*Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Teorik Redstone`cu,Türkçe Minecraft,Blokdunyasi,Kasa Fisi
*Modlu Mc Oynuyormusunuz :Sadece TooManyItems

Minecraft ID yazmasına bakma Crackli

onuraygntrr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
*Forum Kullanıcı Adınız: onuraygntrr
*Sadece Gerçek Adınız: Onur
*Yaşınız: 16
*Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 2
*Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Azelza,MuratAbi,Fare Düşmanı,Le Hamam
*Modlu Mc Oynuyormusunuz : İlgimi Çekecek Yeni Modlar Çıktığında Deneme Amaçlı

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
*Forum Kullanıcı Adınız:Toby Meep
*Sadece Gerçek Adınız:Tolga
*Yaşınız:13
*Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:2
*Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz:Videoyun,gamerjah,yeşil devin maceraları,lehamam,orkun(soyadını unuttumda),bfchickengamers,köfteistköfte,azelza,fare düşmanı,burak oyunda,**********,oyungezer,captain sparklez,skydoesminecraft,slamacow...
*Modlu Mc Oynuyormusunuz :Arada

İnternet cafedeyim(tatile gittimde)klavyeler sert alışık değilim hatalarım varsa özür dilerim.

Mustafa1453

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
*Forum Kullanıcı Adınız: Mustafa1453
*Sadece Gerçek Adınız: Mustafa
*Yaşınız: 16
*Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: SSundee, SkyDoesMinecraft, MuratAbiGF
*Modlu Mc Oynuyormusunuz: Bazen

Graox

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
*Forum Kullanıcı Adınız: alpoaqa
*Sadece Gerçek Adınız:Alper
*Yaşınız: 17
*Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 3
*Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Keralis,CaptainSparklez
*Modlu Mc Oynuyormusunuz : Evet

Black

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
*Forum Kullanıcı Adınız: Black
*Sadece Gerçek Adınız: Mustafa Ali
*Yaşınız: 15
*Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: GamerJah, KöfteistKöfte, Xeonen, VideOyun ve niceleri :p (Hatırlayamadı)
*Modlu Mc Oynuyormusunuz : Oynayabilecek kadar biliyorum modları fakat bilgisayarım yüzünden oynayamıyorum -_-

Berkay803

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bir şey Sorucam? Bu SkyDoesMinecraft,CaptainSparklez vb. Ünlü Yabancı Kanalları Yazmışsınız.Yaşınıza Bakıyorum Onların -18 (Çoğunun).Nasıl Anlıyorsunuz?

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
bir şey Sorucam? Bu SkyDoesMinecraft,CaptainSparklez vb. Ünlü Yabancı Kanalları Yazmışsınız.Yaşınıza Bakıyorum Onların -18 (Çoğunun).Nasıl Anlıyorsunuz?
Niye anlamayalim anlamadim ??? Bikere Onlari izlerken anlamayada cok gerek yok ama sahsen mesela ben yeterli ingilizcem var. Bu sekilde ing ogrenmenin tek yolu yabanci diziler izlemek yabanci dizi dedigim altyazilari okumadan mumkunse ing. Altyazili izlemek... Kisaca demek istedigim 2 sene surekli yabanci dizi izlersen her turlu videoda ne konusuldugunu cok rahat anliyabilirsin :)

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MiniSheep

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
*Forum Kullanıcı Adınız:MiniSheep
*Sadece Gerçek Adınız:Eren
*Yaşınız:14
*Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:2,1
*Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz:**********35,Cravledin Maceraları,VideoOyun,Köfteist Köfte ...vb.
*Modlu Mc Oynuyormusunuz :Evet(Aether2,Pixelmon,Hexxit)=Bunlar varsa Evet. Yoksa HAYIR :D

tayfunwolf

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
*Forum Kullanıcı Adınız:tayfunwolf
*Sadece Gerçek Adınız:Tayfun
*Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:2
*Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz:SkyDoesMinecraft,OyunTürkiye,LeHamam,BFChickenGamers,hypixel
*Modlu Mc Oynuyormusunuz :eskiden hep oynardım şimdi ara sıra oynuyorum

yigidom

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
*Forum Kullanıcı Adınız: yigidom
*Sadece Gerçek Adınız: Alperen
*Yaşınız: 20 (yirmi)
*Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Burak Oyunda,Agunzagungaming
*Modlu Mc Oynuyormusunuz: Yüklemeyi beceremedim

Sercany

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
*Forum Kullanıcı Adınız: Sercany
*Sadece Gerçek Adınız: Sercan
*Yaşınız: 17
*Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: Yaklaşık olarak 3 yıl
*Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Divey1130 , Docm77 , TheBajanCanadian ve DeadloxMC
*Modlu Mc Oynuyormusunuz : Hayır oynamayı da düşünmüyorum.

ByOyun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
*Forum Kullanıcı Adınız:ByOyun
*Sadece Gerçek Adınız:Umut
*Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:1,5
*Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz:Fare Düşmanı,LeHamam,BfChickenGamers,Burak Oyunda,Azelza,agunZagun,Agunda Oyuncu,Babamda oyuncu,Videoyun,Slamacow,*Modlu Mc Oynuyormusunuz :Arada Bir Technic,Tekkit
katılamama sebebimiz ???

BONANZA

Demir Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar katılımcı listesi en güncel şekilde konuldu gecikme için kusura bakmayın :D

Katılımcı Listesi (ANA BAŞLIĞIN ALTINA EN GÜNCEL HALİ KONULMUŞTUR )

Sizinle konuşmak istediğim bazı konular var öncelikle başvuru formunu doldururken aşırı bi şekilde büyük font , kalın ,italik ve renkli harf kullanıyorsunuz bu başvurular kabulümdür ancak kuralları çoğunuzun okumadığını görmek beni üzüyor.
Multi hesap açıp bu çekilişe tekrar katılanlar yakalandıkları takdirde çekiliş kara listesine alıncaklardır ve birdaha benim açtığım hiçbir çekilişe katılamayacaklardır!
Diğer bi konuda Premium hesabı olupta katılan arkadaşlar kuralları okumadıkları nasıl belli oluyor sizden ricam bu mesajdan sonra asla ama asla sizden ricam başvuru yapmayınız , şimdiye kadar olan premium hesaba sahip olupta başvuru yapanlar olmayan arkadaşlarına veya olmayn herhangi bir kişiye bu oyunu vermeleri halinde başvuruları kabul olacaktır .
Gelelim diğer bir konuya arkadaşlar tüm mesaj ve başvuruları okuyorum aranızda kaç yıldan beri oynama konusunda abartan arkadaşlar oluyo 5 diyen 6 diyen 4 diyen oyun zaten ilk sene kendi ülkesinde hiçbir şekilde adını duyuramadı hele ki Türkiye de :D bu nedenlerden dolayı kimse sizi suçlamıyor fakat kendinizi komik duruma düşürmeyin. Neyse...
Ayrıca benim gözümden kaçmış olan yanlış isim veya ismi olmayan(Güncelleme tarihi den önce başvuru yapmış ise) veya yanlış isim gibi durumla karşılaşan arkadaşlar özelden bana ulaşsın.
(Çift isim bulan olursa bana özelden mesaj atsın)
Size diyeceklerim bukadar :D

Son düzenleme:
W

WitherMan

Ziyaretçi
Oleeyyy katılmışım yihuuu :D[DOUBLEPOST=1391111882,1391111788][/DOUBLEPOST]
Merhaba arkadaşlar katılımcı listesi en güncel şekilde konuldu gecikme için kusura bakmayın :D

Katılımcı Listesi (ANA BAŞLIĞIN ALTINA EN GÜNCEL HALİ KONULMUŞTUR )

Sizinle konuşmak istediğim bazı konular var öncelikle başvuru formunu doldururken aşırı bi şekilde büyük font , kalın ,italik ve renkli harf kullanıyorsunuz bu başvurular kabulümdür ancak kuralları çoğunuzun okumadığını görmek beni üzüyor.
Multi hesap açıp bu çekilişe tekrar katılanlar yakalandıkları takdirde çekiliş kara listesine alıncaklardır ve birdaha benim açtığım hiçbir çekilişe katılamayacaklardır!
Diğer bi konuda Premium hesabı olupta katılan arkadaşlar kuralları okumadıkları nasıl belli oluyor sizden ricam bu mesajdan sonra asla ama asla sizden ricam başvuru yapmayınız , şimdiye kadar olan premium hesaba sahip olupta başvuru yapanlar olmayan arkadaşlarına veya olmayn herhangi bir kişiye bu oyunu vermeleri halinde başvuruları kabul olacaktır .
Gelelim diğer bir konuya arkadaşlar tüm mesaj ve başvuruları okuyorum aranızda kaç yıldan beri oynama konusunda abartan arkadaşlar oluyo 5 diyen 6 diyen 4 diyen oyun zaten ilk sene kendi ülkesinde hiçbir şekilde adını duyuramadı hele ki Türkiye de :D bu nedenlerden dolayı kimse sizi suçlamıyor fakat kendinizi komik duruma düşürmeyin. Neyse...
Ayrıca benim gözümden kaçmış olan yanlış isim veya ismi olmayan(Güncelleme tarihi den önce başvuru yapmış ise) veya yanlış isim gibi durumla karşılaşan arkadaşlar özelden bana ulaşsın.
(Çift isim bulan olursa bana özelden mesaj atsın)
Size diyeceklerim bukadar :D
Ellerinize sağlık bu kadar ismi nasıl yazdınız yav :D Ben 106. sıradayım genjler WitherMan :D[DOUBLEPOST=1391112135][/DOUBLEPOST]
*Forum Kullanıcı Adınız:FullBlacKing
*Sadece Gerçek Adınız:Eyüphan
*Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:2007
*Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz:Oxuruk,GalaxyCreative,BFChickenGamers,nileppezdel87,LeHamam,AgunZagun...
*Modlu Mc Oynuyormusunuz :Elbette Hem Kendim Yükleyerek Hemde Technic Launcher ile hexxit Yogbox tekkit vb.
Herkese bol şanslar inşallah iyi olan kazanır :)
Oyun 2009'da çıktı arkadaşım sen nasıl 7 senedir oynayabiliyorsun ?