• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam

Minecraft Chest Shop Sorunu

ali25621

Ağaç Yumruklayıcı
Ruh Hali
Tabelanın en altına itemin kodunu yazdığımda o yazı kalıyor
Örnek olarak: 1 yazdığımda Stone yazısı gelmiyor nedenini bulamadım yardım edin lütfen

Ekli dosyalar

BoynerCraft

Kömür Madencisi
sunucun galiba 1.8 version ve sen chestshopun en son versionunu kurmuşsun daha eski versionları kurarsan sorun kalmıycaktır. :) önerilen 1.8 için olan versionudur. konu kilitlenebilir​

ali25621

Ağaç Yumruklayıcı
Ruh Hali
daha dur ne kilitlenmesi i yazması gereken yerde ı çıkıyor

2018-11-08_23.09.00.png

LifeMCServer

MC.LIFEMCSERVER.COM 1.7-1.8 #ÇEKEMEYENLERE İNAT!
PSN
LifeMCServer
Xbox
LifeMCServer
Steam
Play.LifeMCServer.Com
Ruh Hali
Minecraft
TheDark_Gamer

SwordOfGod

Kızıltaş Madencisi
Ruh Hali
Minecraft
GhostAndDeath
Sunucunda türkçe karakterleri açman gerek. Başlatma dosyanda (.bat dosyası) java -jar spigot.jar tarzı bir kod olacak, orada -jar dan öncesine -Dfile.encoding=UTF-8 ekle. Bir de yukarda dendiği gibi 1.8.8 için olan chest shopu şu adresten indir.
adam sorunu çözmüş bence konu kilit :D .
arkadaşın dediği gibi olmazssa hosting den windows u yada hangi işletim sistemiyse inglilizce kurmasını iste yada görüntü dilini ingilizce yap makinenin.

ali25621

Ağaç Yumruklayıcı
Ruh Hali
Sunucunda türkçe karakterleri açman gerek. Başlatma dosyanda (.bat dosyası) java -jar spigot.jar tarzı bir kod olacak, orada -jar dan öncesine -Dfile.encoding=UTF-8 ekle. Bir de yukarda dendiği gibi 1.8.8 için olan chest shopu şu adresten indir.

zaten başlatma dosyasında dediğiniz var chest shop un 1.8 için olanınıda indirdim