Minecraft " CLAİMSİZ" survival Server

Millitarist

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhabalar lütfen yavaş oku.

Minecrafta bütün serverlere bakmışımdır anarşi sunucuları hariç normal bir survival serveri yok.
Bütün kendini survival olarak tanıtan sunucular da ben hayatta kalma deneyimi yaşayamıyorum sanki tek oyunculu da oynuyormuşum gibi hissettiriyor
çünkü her an yok olma korkusu olmuyor sabah uyandığımda evim duruyor mu diye endişe yaşatmıyor.
Evimi saklıyorum türlü türlü tuzaklar yapıyorum ama yok kimse yağmaya gelmiyor çünkü ihtiyaçları yok basıyorlar claimleri her şeyi topluyorlar.Kırılmıyor hiçbir şey.
Şimdi diyeceksiniz ki o zaman git anarşi oyna ama anarşi serverlerinde hile serbest bu yüzden ne kadar güvenlikli korumalı tuzaklı yer altına da kursanız o kişi sizi buluyor ve yok ediyor.

Sizden isteğim bir tane survival sunucusu açmanız veya varsa söyleyin aylardır arıyorum bulamadım.
Bu sunucu da hiçbir şey olmayacak herkes rastgele yerlerde spawn(doğacak) olacak ve hayatta kalmaya çalışacaklar
Hiçbir komut falan olmayacak.Böylelikle bir base patlattığınızda daha çok keyif alırsınız evinizi kurarken daha stresli olursunuz.
Şimdi kimse oynamaz ki demeyin eminim benim gibi hazıra konmayı sevmeyen birçok oyuncu gelecektir.

Boşbirsusisesi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
haklısın istiyoruz böyle bir şey lütfen yapın.