Minecraft DayZ

Hikayemin devamı gelsin ister misiniz ?

• Evet

Kullanılan: 4 100.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

LaxMin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba arkadaşlar bu benim yeni serim olmasını istediğim bir seri umarım sizde seversiniz *_*
Ufak bir hatırlatma : Diğer konularımda hikayeler çalıntı diye bir şey çıkmış linki atarsan bakarım kardeş çalmıyorum ben buna ortalama 1 saat felan düşünüp olayı geliştiriyorum *_*
-Bu hikayemizin amacı nedir ?
+Amacımız : Minecraftta DayZ olsa nasıl olur Steve'miz neler yapabilir bunu ölçmek bakalım hepinizle birlikte bu sonuca ulaşacağız :)
Hikayelerin devamı için Yorum+Beğen+Ankette evet oyunu kullansaniz yeter :)
---------
Steve bir gün dışarı çıkmıştı deniz kıyısındaki gezmeye gidiyordu.Deniz kıyısına doğru yaklaşırkene arkadan gelen 2 kişi Steve'ye gasp etmişti ve Steve bayılmıştı.Kişiler Steve'yi hiç bilinmedik bir yere götürüp bırakmışlardı ve oradan hemen uzaklaşmışlardı.Steve ayıldığında herşeyi anladı ve hayatta kalma macerasına başlamıştı.Steve her dakika acıkıyor susuyor ve vücut sıcaklığı azalıyordu.Çok cılız olan Steve yanına fazla bir şey alamıyordu sırt çantası gibi şeyler bulması gerekiyordu.Bunun üzerine etrafı araştırmaya duran Steve bir baraka oldu.Barakayı araştırırkene orada bir sandık gördü sandıktan çıkan şeyler Steve'yi 2-3 gün ayakta tutabilecek gibi görünüyordu.2 kova su bir tane kızarmış tavuk çıkmıştı.Steve ilk kez bu kadar sevinmişti çünkü ilk kez bu kadar madur olmuştu . Yavaştan akşam olmaya gece çökmeye durmuştu.Steve'nin tek bildiği şey akşamları buralar bu kadar tekin olmayacaktı.Steve korkmaya durmuştu çünkü elinde hiçbir savunma silahı yoktu en ufak saldırıda ölücekti ve rakipleri gerçekten azılıydı.Gece çökmeden bir tahta kılıç bulan Steve artık kendini koruyabilecekti hemen bir barakaya girerek geceyi orda geçirecekti ve bir barakaya doğru yöneldi ve barakaya yaklaşırkene bir ayak sesi duyan Steve irkilmişti.
--------
Aceba ne sesiydi neler olucaktı hepsi bölüm 2 de 2 bölümün gelmesi için yorumlarınız gerekiyor :)
Sevdiyseniz lütfen beğenir misiniz ? :)

MBerkZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Etrafı araştıramaya duran steve baraka mı oldu ? :D :alkış:

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonunda Dayz bilen biri çıktı :D