Minecraft Death Mobu

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
tamam onu boşverde ben mod pakatimin resimini attım hangi mod paketini silersem gider bu slenderman herobrine fln gelmiş :sırıtmak:WRqRanT yaktın beni :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1373906960,1373905081][/DOUBLEPOST]Güncell !!!!![DOUBLEPOST=1373915125][/DOUBLEPOST]Güncellll
Bilemedim fakat bu mod paketi güzel değilmiş.Bence daha güzel bir şey bulabilirsin onunla oynamayı deneyebilirsin :)

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam sırf laf atmak için destan yazmış.Sana kolay yolunu söyliyimmi?

Edit:Herobrineyi değiştiremezsin derken onun ününü değiştiremezsin, herobrine gitti bu mob geldi akımı başlamaz diyorum.Ayrıca mod olduğunu söylemedin.Sonrada bu mobdan nasıl kurtulucam diyorsun.

!!!!!!!!!!!!!!FORCE UPDATE!!!!!!!!!!!!!

ALLCATRAZ

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adam sırf laf atmak için destan yazmış.Sana kolay yolunu söyliyimmi?

Edit:Herobrineyi değiştiremezsin derken onun ününü değiştiremezsin, herobrine gitti bu mob geldi akımı başlamaz diyorum.Ayrıca mod olduğunu söylemedin.Sonrada bu mobdan nasıl kurtulucam diyorsun.

!!!!!!!!!!!!!!FORCE UPDATE!!!!!!!!!!!!!
İnanmıyosan Horror Mod var yükle endermanla herobrine yer değiştirmiş endermanman gitmiş herobrine gelmiş heroyu öldürünce ender sesi .ıkartıyo ben konuyu çözdüm ama konunun başlığını düzeltemediğim için [ÇÖZÜLDÜ] yazamadım ilgin için tşkler ama az sakin ol ben heronun ününü fln değiştirmey eçalışmıo o hep king ve sır olarak kalıcak

ALLCATRAZ

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
:sırıtmak: adımız yalancıya çıktı ya[DOUBLEPOST=1374161005,1374160479][/DOUBLEPOST]
:sırıtmak: Kardeş ".minecraft" atar misin ? Modlu oynama aşkım geldi :sırıtmak:
yüklüyom şu an %30da 150 yle yüklüyo ama sw kurarsan 3 kişi oynucaz arkadaşta gelcek :sırıtmak: çok özür dilerim bi an aklımdan çıkmış upload etmek :D gerçekten sorry[DOUBLEPOST=1374162332][/DOUBLEPOST]http://rapidshare.com/files/320984750/.minecraft.rar buyur kardeşim içinde admin sword var acaip bi kilic 9999999999999999999 vuruyo :D

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Admin Swordu b,iliom :D bedrock ile yapiliyor

2Fast2Quick

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Horror veya BattleTowers modunu silersen düzelir bence...

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir tane mod var o mod ile bedrock kırabiliyorsun onla More Swords modunu aynı anda kullan :D