Minecraft Deneme Sürümü

Google Amca

Only Man
Sponsor
Editör
Özel Üye
★ Aktif Kullanıcı
Mesajlar
428
Beğeniler
630
Puanları
1,030
Ruh Hali
#1


Minecraft Deneme Sürümü


Merhaba,
Bugün sizleri Minecraft oyunun deneme sürümü hakkında bilgilendireceğim. Minecraft şu anda bu forumda en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Minecraft deneme sürümünü öncelikle kimler gerek duyabiliyor öncelikle onlara bakalım;
  • Daha bilgisi olmayan kişiler,
  • Oyunu indirmeyi bilmeyenler,
  • Küçük yaşta olanlar (Bilgisi olmayanlara giriyor.).

Öncelikle oyun hakkında bilgiler edinelim.
Oyuna girdikten sonra size belirli bir süre tanır ve o süre zarfında oynamanızı yani özetle oyunu denemenizi istiyor. Süre olarak size 1 saat tanır ve o süre bittikten sonra oyunu otomatik ana menüye atar. Tabii süreniz bittikten sonra ana menüden yine giremezsiniz çünkü bir dünya için tanınan süre zarfı 1 saattir. Eğer Minecraft'ı sınırsız oynamak isterseniz araştırdığınızda karşınıza binlerce konu çıkar. Tabii ki yapabilecekleriniz sınırlıdır. 1 Saat içinde "Yanlızca" Hayatta kalma modunda oynamak zorundasınız. Creative yani Yaratıcı moduna geçiş yapmanız yasak. Ayrıca oyunda Bariyer ve Komut Blokları almanız yasak. Oyuna ilk girişte sizin için bir Başlangıç Tutorial'ı yani Başlangıç Öğretimi verir. Tutorial'da size temel şeyleri yani W ile ilerleme Space ile zıplama gibi şeyleri size öğretir. 1 Saat süre zarfında yapabildiğinizce yapı yapmanız gereklidir. Yaptığınız yapıları süre bittikten sonra dosya halinde bulamazsınız. Deneme Sürümünü Windows 10 Microsoft Markette bulabilirsiniz. Eğer Sınırsız Olarak Premium İsterseniz Minecraft'ın Orjinal sitesine gitmeniz gerekmektedir. Size tek oyunculu olarak oynama imkanı sunan bu Deneme Sürümü, tek oyunculu da olduğu gibi size Görevler vermektedir. Bu görevleri yapıp birşeyler kazanabilirsiniz. Bu süre zarfında isterseniz blok kazıp evler, hatta gökdelenler bile yapabilirsiniz!


ÖZET
Minecraft'ın Deneme Sürümü Yanlız 1 Saattir.
1 Saat Sonunda Yapılarınız Silinir ve Ana Menüye Otomatik Olarak Atılırsınız.
Ana Menüden birdaha saati bitmiş oyuna giremezsiniz.
Bu sürümü Windows 10'da Microsoft Markette bulabilirsiniz.


Rehberimizin sonuna geldik, umarım işinize yaramıştır. Hoşça kalın, sağlıcakla kalın! Aklınıza takılan soruları çekinmeden sorabilirsiniz.
 

al0ne

Allah de ve sus! Başka bir şey söylemeye değmez.
Y. Ekibi Lideri
Mesajlar
119
Beğeniler
72
Puanları
530
Ruh Hali
#2
Konu başarılı, yararlı bir konu olmuş.