Minecraft Dungeons - Minecraft Zindanlar

Yeni Oyunu Nasıl Buluyorsunuz?

• Mükemmel!

Kullanılan: 12 50.0%
  • Güzel, İdare Eder.

Kullanılan: 2 8.3%
  • Pek beğenmedim, kötü!

Kullanılan: 4 16.7%
  • Oyun Yayınlanmadan Bir Şey Söyleyemem.

Kullanılan: 6 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    24

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
mcturk.png

minecraft-dungeons-official-artwork.jpg

MOJANG ŞİRKETİNDEN YENİ BİR OYUN > Minecraft: Dungeons

Minecraft: Zindanlar

"Minecraft oynamaktan sıkılmaya başladım, Minecraft battıkça batıyor, Mojang / Microsoft derhal bu işe bir el atmalı bence." Hop, bir dakika! Bu da ne?

Yaklaşık 9 yıldır ayakta durmayı başaran Minecraft oyunu halen güncellemeler almaya ve dimdik durmaya devam etmekte. Ancak, birazdan bahsedeceğimiz bu yeni oyun Minecraft'ın bir sonraki evresini gösteriyor!

Geçtiğimiz günlerde MINECON Earth 2018 canlı yayını, bütün Minecraft oyuncularına 29 Eylül tarihinde canlı yayın olarak sunulmuştu; Minecraft 1.14'ün yeniliklerini ve Minecraft oyuncularını heyecanlandıracak daha birçok duyurular yapılmıştı. Ancak, hiç beklemediğimiz bir duyuru ile karşı karşıya kalmıştık; Mojang şirketinin, bizlere hiç söylemediği ve saklı tuttuğu yeni bir Minecraft oyunu üzerinde çalıştıklarını öğrenmiş olduk. Yeni Minecraft oyunun ismi;
Minecraft: Dungeons! Türkçe anlamı ile Minecraft: Zindanlar oluyor!

Minecraft: Dungeons Trailer - Fragman:

Yeni Oyun Nasıl Bir Şey Olacak? Normal Minecraft'dan Farkları Nelerdir?
Bu yeni oyun, Aksiyon, Macera ve RPG kategorilerine sahip bir oyun olacaktır. Oyunu tek başınıza VEYA en fazla 4 arkadaşınız ile takım olup oynayabileceksiniz. Oyunun pratiğinden biraz söz edersek; zindanlarda yaratıklar (canavarlar), birbirinden güçlü boss'lar vb. olacak ve siz bu engelleri aşıp oyuna devam edeceksiniz. Bu konuda henüz çok fazla bir bilgi olmadığı için buraya detaylı bilgi yazamıyorum ama bir PvE oyunu olacağını düşünüyorum. Dolayısıyla bu oyunda build falan yapabileceğinizi sanmıyorum ama hiç belli olmaz!

Yeni Oyun Ne Zaman Yayınlanacak? Hangi Platformlarda Olacak?
Minecraft: Dungeons oyunu 2019 yılında PC platformlarına dahil olacak. Oyunun ne zaman geleceğine dair henüz net bir tarih verilmedi maalesef. Mojang şirketi, bu oyunun sadece PC platformlarına geleceğini duyurdu. Diğer aygıtlara, telefon, tablet veya konsol platformlarına geleceğine dair henüz kesin bir bilgi yok. Oyunun bütçesi ise henüz duyurulmadı, bunun için biraz daha sabretmeliyiz!

Aman! Yoksa Bu Minecraft 2 mi? Yoksa Minecraft: Story Mode Sezon 3 mü?
Kısacası hayır. Tam anlamıyla yeni bir oyun olacak, her ne kadar ismin başında "Minecraft" yer alıyor olsa da ve Minecraft'ın özelliklerini içeriyor olsa da oyunun amacı farklı olacaktır. Bildiğiniz gibi Story Mode oyunu ise Telltale Games şirketinden yapılmıştı, Mojang şirketinin tek başına ürünü değildi. Bu yeni oyun tamamen Mojang tarafından yapılacak; ayrıca "Minecraft Zindanlar"ın, diğer hikaye modlarında çok daha üstün olacağını düşünüyoruz!

Açıkçası bu yeni oyun beni çok heyecanlandırdı! Yeni oyun hakkında sorularınızı ve düşüncelerinizi yorum kısmına belirtmeyi unutmayın! Teşekkürler.

Son düzenleme:

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Artık Minecraft'ın 3 Adet Türü Olacak;
  • Minecraft
  • Minecraft: Story Mode
  • Minecraft: Dungeons

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Bende RozenBerg e katılıyorum. Story mod güzeldi fakat bu biraz gereksiz geliyor.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

GrkmDgn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hakkında fazla bilgi olmamasına rağmen oyun oldukça güzel.Umarım beklentileri karşılayabilir.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
google > minecraft adventure maps = minecraft: dungeons

gereksiz olmuş ama oynamaya değer minecraft sonuçta. merak uyandırıcı doğrusu

DizzzzY

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hani Biraz Kötü Gibi Duruyor Açıkcası Görecez Bakalım.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Süper! Heyecanla bekliyorum; hatta fiyatı çok uçuk olmazsa bir de çekilişini yapalım bu oyunun. :şapka: