Minecraft En İyi Modlar

Bu Konu Sizce Yararlımı?

• Kullanılan toplam oy
    9

KaganTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, bu yazımda Modlu Minecraft için en iyi modları buldum ve sizin için derledim. Seçtiğim modlar bana göre en iyilerdir ama modlar için yapılmış yorumları da dikkate aldım.

Tinker's Construct

Tinker's Construct Bazı Eşyalar
Klasik Minecraft'taki kazmadan kürekten sıkıldınız mı? Elmas sizin için artık süs eşyasından fazlası değil mi? Sizi bu moda alalım. Bu mod sayesinde oyuna sayısız alet ekleniyor. Yeni kazmalar, baltalar, yaylar, çekiç vb. onlarca yeni eşya hizmetinize sunuluyor. Bu modun en büyük özelliği ise kazmanızın parçalarını istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. İsterseniz sopasını kağıttan, kazma kısmını herhangi bir metalden, birleşme kısmınıda kaktüsten yapabilirsiniz. Neredeyse sonsuz seçenek sunuyor ve modlu Minecraft'ın olmazsa olmaz modudur. Oyuna eklediği aletler dışında maden üretiminizi ve metalleri eritebileceğiniz bir multi-yapı fırın (smeltry) ve kazılabilecek yeni madenler ekliyor. Bu modu kesinlikle yüklemenizi öneririm. İndirmek için buraya basmanız yeterlidir.

Ender IO

Sizce de oyuna biraz teknoloji eklemenin zamanı gelmedi mi? Bu mod sayesinde teknolojiye doyacaksınız. Oyuna sayısız makine ekleyen bu mod sayesinde, otomatik çalışan fırınlar, madenleri 2 ye katlayan öğütücüler, düşmanları otomatik öldüren Killer Joe, bu tip makinelerin çalışması için gerekli elektriği sağlayan kömür dinamoları, jet motorları, güneş enerjisi panelleri, ışınlanma asası, yeni zırh ve silahlar, sandıklara sizin ayarlayacağınız şekilde otomatik düzenleme yapan eşya taşıma sistemleri, diğer teknoloji modlarının yapamadığı bir blok içinde 3 farklı kablo sistemi vb. sayısız özelliği ekler. Bu modu oyunun her alanında hem başta hemde sonda her seviyede kullanabilirsiniz. Modu indirmek için buraya tıklayın.

ENDER IO Bazı Basit Makineler

Thaumcraft

Simya yapmaya hazır olun, türlü deneyler, büyüler, eşyalar, asalar, ayinler ve dahası. Büyücülük modları arasında ki tartışmasız en iyi mod. Sayısız yeni eşya, oyun mekaniği ve özelliği getiren bu mod teknoloji modlarını sevmeyenler için tam bir ilaç. Bu mod öylesine büyük ki bitirmeniz günlerinizi alır. Hatta diğer modlarla birlikte çalıştığı için siz yeni mod yükledikçe bu mod onları algılar ve yeni keşifler oyuna ekler. Basit bir asa ve çalışma masasıyla başladığımız büyücülük serüvenimiz sonlara doğru akıl almaz büyüklükte ve uzunlukta ayinler, aşırı güçlü alev topları, ve lavdan bile etkilenmeyen zırhlara yerini bırakıyor. Bu dediklerim belkide modun onda biri. Mod öylesine genişki bu mod için oyun içi bir kitap bile var. İsterseniz buradaki linke tıklayarak indirin ben çok beğendim!

Thaumcraft ayin
Botania

Diğer modlardan farklı olarak tamamen bitkiler üzerine kurulmuş bir moddur. Mana adı altında bir enerji sistemi vardır ve bu enerjiyi üretende kullananda bitkiler ve sizin eşyalarınızdır. Çeşitli silahlar, zırhlar, dekoratif bloklar dışında onlarca farklı bitkiyi ve özelliği oyuna ekler. Oynaması çok zevkli bir o kadar da karışıktır. Neyseki bütün bu özellikleri kapsayan oyun içi bir kitabı da var. İndirmek için buraya tıklayınız.

Botania bazı bitkiler
Journey Map

Bu mod sayesinde oyuna çok gelişmiş bir harita sistemi eklenir. Sağ üst köşede bulunan mini harita sayesinde asla kaybolmayacaksınız. Haritada istediğiniz yerleri işaretleyebilir, etrafınızdaki canavarların yerlerini rahatlıkla görebilirsiniz. Madenlerde gezerken maden haritası şekline bürünen mod sayesinde madenlerde kaybolma devride ortadan kalkıyor. Harita modları arasında tartışmasız en iyi moddur, kesinlikle öneririm.

İndirmek için buraya tıklayınız.

LordOfStrategy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bana göre Journey Map hariç hepsi kötü?Karışık modlar zevkli olmuyor.

KaganTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

mhakanki

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence çok yararlı bir konu olmuş. yazdığın modları biraz incelemek isterim.. Tabi bunlar benim fikirlerim..

Tinker's Construct
Bu mod olmaz sa olmaz kesinlikle katılıyorum. oyunun başında yapacağınız smeltry fırın ile kazandığınız madenleri ikiye katlamak çok güzel bir özellik. tabi ilerledikçe çok güçlü itemler yapıyorsun. hele hammer akla ziyan :)

Ender IO
Şu an için pek aynı fikirde değiliz. Ben çok yararlı bulmadım. Daha doğrusu kendi teknocraft mod paketime ekledim seri çektim oynadım ama hiç bu moda giremedim.

Thaumcraft
Modlu oynuyorsan zaten bu mod mutlaka olması lazım. biraz büyü biraz araştırma vb.. süper bir mod..

Botania
Bu modada pek ısınamadım ama hayırlısı

Journey Map
Gayet güzel bir map ama bence re'is mini map daha sadece ve kaliteli derim.

EKLEME YAPAYIM BİRAZ..

Applied Energistics 2
Otomatik sistemler ve teknolojinin zirvesinde bence..

The Aether II
Klasik dünyadan sıkılanlar ve cehhennem (nether) e alternatif mükemmel bir dünya.

Spawner Craft
birçok şeyin spawnerini yapmamıza olanak tanıyan harika bir mod.

Mystcraft
Bence olmazsa olmaz. milyonlarca paraler dünya oluşturuyor ve gerek eğlence gerek tehlike.

Şimdilik bu kadar olsun yorumum :)

KONUYU AÇAN ARKADAŞA TEŞEKKÜRLER

AlevliAnka44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence Ender İO yerine Mekanism modu daha yararlı

cank00

Tasarımcı ⚜️[Cank00] ⚜️Grapichs
En iyi cevaplar
0
En İyi Modlar Burada

Cicchio

Marangoz
En iyi cevaplar
0
applied energiticks 2 (böyle yazılmadığına eminim)
mekanism
extra utilities 2
open block
project e
ex nihilo

yukardaki modların dışında bunlarda güzel modlar bende kendime göre böyle bir şey oluşturmayı planlıyorum

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Orespawn eziliyoor heralde ? Orespawn bi göz atın! PVP yi seven arkadaşlarımıza gelsin