Minecraft Farland'a Gitmeye Çalışan Adam

ÇörekOğlan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ta Uzak Diyarlara Yolculuk

Far Lands
Minecraft'da Far Lands isminde bir yer var. Tıpkı ismi gibi gerçekten uzak bir diyar olan bu bölgede, dünyayı yaratan oyun kodu sonunda göçmeye başlıyor. Dünya parçalanıyor ve hatalar ortaya çıkmaya başlıyor.

Kurt J. Mac isimli bir oyuncu kendisini bu mücadele için uygun bulmuş. Oyunun yapımcısı Notch tarafından söylenen "Bence bu diyara kimse gitmedi ve kimse gidemeyecek. Yürümek için çok uzak bir yol." sözlerini kendine bir iddia olarak kabul eden Mac, Mart 2011 yılından beri yürüyor. Bu 3 yıllık süre içerisinde sadece 700 kmilerleyebilmiş.

"Başlarda cahilliğim yüzünden bu yolculuğun 1 yılda biteceğine inanıyordum. Eğer bu kadar uzakta olduğunu bilseydim biraz daha düşünürdüm." diyen Mac yoluna hala devam etmekte. Olayın sadece yolculuk olmadığını, yolda karşılaştığı diyarları ve ilginç hikayeleri olduğunu söylüyor. Ayrıca bu macerasını Youtube kanalında paylaşıyor.

Oyunun yeni versiyonlarında çözülen bu hatalı diyara ulaşmak artık mümkün değil. Fakat eski versiyonlardan birinde oynuyorsanız, ulaşmak için yürümeniz gereken mesafe, haritaya ilk başladığınız bölgeden itibaren, tam 12.000 km. Henüz 700 km gidebildiğini düşünürsek, Kurt J. Mac için daha uzun bir yol var.[DOUBLEPOST=1393326582,1393326397][/DOUBLEPOST]Şu minecraft dünyası nasıl tasarlandı gerçekten merak ediyorum. Minecraft'ta oynayabileceğiniz alanın büyüklüğü yaşadığımız dünyadan 7000 kat daha büyük diyorlar.

eno4644

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunun yapımcısı Notch tarafından söylenen "Bence bu diyara kimse gitmedi ve kimse gidemeyecek. Yürümek için çok uzak bir yol." Kimse gidemedi diyor nasıl 1 dkkda gidecek ?

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyunun yapımcısı Notch tarafından söylenen "Bence bu diyara kimse gitmedi ve kimse gidemeyecek. Yürümek için çok uzak bir yol." Kimse gidemedi diyor nasıl 1 dkkda gidecek ?
cheat engine ile diyo ya!

tamam kurt kesin oraya varamayacak
oha lan 3 yıldır yürüyo adam len! okadar uzak yani.!!!!!!!!!
kurt anca 5 sene sonra varır farlands a
kurt beta 1.8 de deniyosa hiç denemesin ender colossus bi gelir taaaaa ss alamadan 3 yılı boşa gider.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ben gittim ki far landsa üstelik değil yıllarımı sadece 10 dk sürdü command block alıp tp @p 29999999 50 29999999 yazın ve çalıştırın siyah ekran gelecek dünyayı kaydedip tekrar girib far lands e hoş geldiniz :) çok garip buglar var yerkerde graveller (kırık) redstoneler kafayı yiyor süper bir yer

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bende gaza geldim ss alcam bekleyin belki ender colossus gelir :D

ExileRiven

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben gittim ki far landsa üstelik değil yıllarımı sadece 10 dk sürdü command block alıp tp @p 29999999 50 29999999 yazın ve çalıştırın siyah ekran gelecek dünyayı kaydedip tekrar girib far lands e hoş geldiniz :) çok garip buglar var yerkerde graveller (kırık) redstoneler kafayı yiyor süper bir yer
Dediğin Gibi Yaptım ve o kadar çok bug varki bir yer var ordan ileri ilerleyemiyosun.Çok Buglu :D

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Aynen :D

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi