Minecraft Filmi Hakkında

Olumun_4_Kolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet sevgili domuz binicileri, Rob McElhenney'nin yönetmenliğini yapacağı 3D/IMAX destekli Minecraft filmi 24 Mayıs 2019'da gösterime girecek. Sizce film nasıl olacak, ne gibi bir beklentileriniz var ? Hazır bolca çayımız varken oturup tartışalım istedim...

:cay::cay:

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kurgu benim aklımdaki düşünce aslında :D
Yani olay nasıl geçicek onu düşünüyorum. Çoğu yerde makaraya alınan Cehennem portalından geç ve gerçek dünya ya ışınlan tipinde mi olucak yoksa steve ile alex yada sadece steve in hayatı yoksa o meşhur herobrine amca mı ._. Kurgu yönünde merak ediyorum :D

McWeb

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani olay nasıl geçicek onu düşünüyorum. Çoğu yerde makaraya alınan Cehennem portalından geç ve gerçek dünya ya ışınlan tipinde mi olucak yoksa steve ile alex yada sadece steve in hayatı yoksa o meşhur herobrine amca mı ._. Kurgu yönünde merak ediyorum :D
Bende senin gibi düşünceler içindeyim .

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ne gereği vardı şimdi

oh pardon şimdi demişim 3 yıl sonraymış

Olumun_4_Kolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Kurgu konusununda bende merak içindeyim açıkçası. Büyük ihtimal Steve'in hayatı olur..

ne gereği vardı şimdi

oh pardon şimdi demişim 3 yıl sonraymış

O işler öyle kolay değil ki :) Hem 3D hem IMAX destekli olacak film :)

Bu haber yeni mi yoksa ben mağarada mıydım :(

Çok yanlış bir şey söyledin...

Sen mağaradaymışsın anlaşılan :(