Haber Minecraft Filminin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Angry birds filmi gibi bir izleyici kitlesine sahip olur büyük ihtimal (çocuk zoruyla gelen veliler:ci:)

Tiglon

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beni en çok üzen şey,sinema salonunun 5 yaşındaki çocuklarla dolu olacak olması.

PagRiven

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok erken haber vermişler.3 yıl çok uzun bir süre,2017 aralık ayı gibi haber vermeleri daha güzel olurdu.1.5 yıl ne kısa,ne uzun bir süre.

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
2019'da bu konuyu hortlatırım, rez.
Acaba 2019'a kadar Minecraft'ın güncellemelerinin animasyonu değiştireceğini düşünmüşler mi? Bence güncellemeleri takip edemeyecek, ya da güncellemelerle alakasız şeyleri konu edip biraz başarısız kalacak. Bu kadar erken duyurarak çok da iyi olmayacak bir animasyona karşı insanların beklentisini artırıyorlar.

Tahminim:

Senaryo - Minecraft uzun zaman içerisinde çok değişecek, film buna ayak uyduramaz. Değişmezse oyuncusu kalmaz, izleyici sayısı düşecektir (oyunu oynayanların çoğu güncellemeleri bekliyor, bana sorsanız yılda bir güncelleme gelse bile oyuna bakış açım değişmez, kusura bakmayın.).

Çizimler - Microsoft (Mojang) 3 yıl içerisinde fil çalıştırsa bile yine bir animasyon ortaya çıkar, beklentiyi yüksek tuttular ve tam olarak beklentiyi karşılayamayacak. Yine de merak ediyorum cartoon tarzı mı olacak yoksa anime tarzı mı.

İzleyiciler - İzleyici kitlesinde yine Sethbling, Captainsparklez (eklenti kodlayan dünyaca ünlü insanları takip etmiyorum, kusura bakmayın) gibi Minecraftla ciddi derecede uğraşan insanlar azınlıkta kalacak, böyle kitlesi büyük insanların (gerek skript kodlayanı, gerke eklenti kodlayanı, gerek video çekeni) Minecraft'ın yanında başka şeylerle uğraşıp kendilerini kurtarmaya çalışırken yaş kitlesi biraz daha düşecek, Minecraft o sıralarda Beta haline benzemeyecek ve film 7-8/10 alacak. (Biraz bonkör davranmış olabilirim)

Kolay gelsin, Mojang.

Kayra_natvar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben de buraya park ediyorum :D 2019 da hortlatırız :p :p

Rlark

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu içerik sahibi tarafından silindi

Son düzenleme:

Fun4IK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
2019 Biraz Gec Olmus Ama Beklicem ^_^

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
2019'u iple çekmeyeceğim ama merakla bekliyorum. Bu kadar önceden tarih vermeleri gerçekten büyük bir işle uğraştıklarını belirtiyor. Ama film çıktığında tabii bizi büyük bir hüsranda karşılayabilir...