Yardım minecraft forge 6/7 finishing up hatası

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Modlarla veya forge ile ilgili bir sorun görünmüyor. Muhtemelen ram yetersiz geliyor. Çünkü hep son aşamalarda ram tüketimi artıyor. Galiba 1.7.10 ile giriyorsun. Üst sürümlerde normalde göstermesi gerekiyor kullanılan rami üstte. Sen verdiğin rami arttırıp girmeyi dene.

umutseku2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Modlarla veya forge ile ilgili bir sorun görünmüyor. Muhtemelen ram yetersiz geliyor. Çünkü hep son aşamalarda ram tüketimi artıyor. Galiba 1.7.10 ile giriyorsun. Üst sürümlerde normalde göstermesi gerekiyor kullanılan rami üstte. Sen verdiğin rami arttırıp girmeyi dene.
8 gb ramim var 6 gb sini kullanıyorum 8 gb sini kullanırsam sıkıntı çıkarırmı acaba ?

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Tüm rami minecrafta verirsen bu sefer bilgisayarın yanıt vermeyecektir ve neredeyse hiçbir şey yapamazsın. 6 gb kullanıyorum derken minecrafta mı 6gb verdin. Ayrıca kaç mod var ve hangi minecraft sürümünü kullanıyorsun?

umutseku2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
8gb ram kullanmama rağmen olmadı galiba bazı modları silmek gerek

umutseku2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sanırım galacicraft eklentisi olan extra planets modu sıkıntılı ya çok büyük ya da bozuk 6 mod kaldırdım (extra planets hala içindeydi) olmadı extra planets kalktı oyun da açıldı

umutseku2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tüm rami minecrafta verirsen bu sefer bilgisayarın yanıt vermeyecektir ve neredeyse hiçbir şey yapamazsın. 6 gb kullanıyorum derken minecrafta mı 6gb verdin. Ayrıca kaç mod var ve hangi minecraft sürümünü kullanıyorsun?
biraz geç oldu galiba ama 8 gb ram var bilgisayarda 6 gb sini minecrafta verdim sürüm 1.7.10