Minecraft FPS Arttırma

oktayozlu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Minecraft 2011 senesinden beridir çok dandik bir bilgisayarda çok fps i düşük bir biçimde oynuyorum. FPS arttırmak için birçok yol denedim fakat genede başarısız oldum. Optifine'ı denedim FPS en fazla +10 oldu. RAM vermeyi denedim fakat RAM verilecekse en az 2 GB verilmeli imiş ve benim bilgisayarımda 1 GB RAM var.
Yardımlarınızı bekliyorum..

oktayozlu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncel.. Yardımlarınızı bekliyorumm lütfen...

oktayozlu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncel. Bir Allah'ın kulu yardım etmiyormu ya?

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
En az 2 GB ram verme 64 bitlik sistemler için geçerli. Eğer bilgisayarın eskiyse büyük olasılıkla 32 bittir. Yani ram verebilirsin.

oktayozlu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
En az 2 GB ram verme 64 bitlik sistemler için geçerli. Eğer bilgisayarın eskiyse büyük olasılıkla 32 bittir. Yani ram verebilirsin.
RAM vermeyi denedim. Fakat olmadı RAM vermeden önce 750 mb alıyordu. RAM verme kodlarının hepsini yazdığımda ise 800 mb aldı. Ve gene kasmaya devam etti.

oktayozlu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncel- Oğlum yardım eden yokmu lan??!!

barbo

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
aynı durumdayız
:cry:

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
ohooo minecraft ramdan ne yerki 350 mb birşeydi hatırlıyorum bir ara bakmıştım.
sorun ekran kartında eski olduğu için kaldırmaz :=>
yeni ekran kartı takarsan sorun çözülür bence.
yok ben para veremem dersen,
ekran kartının driverini güncellemeyi dene derim.

oktayozlu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ohooo minecraft ramdan ne yerki 350 mb birşeydi hatırlıyorum bir ara bakmıştım.
sorun ekran kartında eski olduğu için kaldırmaz :=>
yeni ekran kartı takarsan sorun çözülür bence.
yok ben para veremem dersen,
ekran kartının driverini güncellemeyi dene derim.
Ekran kartı driver'ı zaten güncellenmiş durumda. Ve aslında ekran kartım 512 mb. 2 sene önce aldım. Çok eski değil. CoD : MW3 ü kasmadan 640/480 (veya buna benzer bir şey :D ) de oynuyorum. FPS genellikle 35. Fakat Minecraft kasıyor.

ecra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
java yı güncelle minecraft diğer oyunlara benzmez :D

onurb

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim baslat/bilgisayar (sağ tık yap)/özellikler/gelişmiş sistem ayarları/perfonmans bölümündeki ayarlara tıkla/ordan en iyi perfonmans için ayarlaya tıkla/sonra uygulaya tıkla.
Not:Bunu yaptıktan sonra windowsun grafikleri degistir.Minecraftı açıp force uptade yap ve oyuna basla.Eger yardımcı olduysam ne mutlu bana.

oktayozlu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim baslat/bilgisayar (sağ tık yap)/özellikler/gelişmiş sistem ayarları/perfonmans bölümündeki ayarlara tıkla/ordan en iyi perfonmans için ayarlaya tıkla/sonra uygulaya tıkla.
Not:Bunu yaptıktan sonra windowsun grafikleri degistir.Minecraftı açıp force uptade yap ve oyuna basla.Eger yardımcı olduysam ne mutlu bana.
Aah AAh. Kardeşim derdimi anlatamıyorum. Minecraft'ın hızlanması için elimden gelen herşeyi yaptım. Ayarları ölümüne düşürdüm. Uzaklık en küçükte. Dediğinide yaptım ama nedense FPS hala 10larda.