Minecraft Gelişmiş Çöp yapımı ! (Redstone)

Backteryy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Birazdan Göreceğiniz redstone sistemi tamamen benim icadımdır.

Online serverlerde işe yarayabilir. yerin biraz daha altına doğru yaparsanız ses duyulmaz ve aralara chest koymanız serverinizde cok kisi varsa sistemin sıkışmasını önleyecektir.

Buyrun bu Linki ( MAP ) : http://www.mediafire.com/?w9o8vvkymfhki0b

Video : Kaldırdım !

Jackie_5oo

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bakalım bakalım :D[DOUBLEPOST=1372596232,1372596043][/DOUBLEPOST]İnanılmaz müthiş sistem benim bile aklıma gelmezdi.Ayrıca şark süğper ötesi bir şey paylaşırsan sevinirim....
Not:Bilerek süğper dedim yani Türkçem falan bozuk değil ha :D

semihh

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
aynısını ben de yapmıstım paylascaktım bencen önce davranmıssın :) neyse gercekten süper bir sistem

edit: youtube den kanalına abone oldum :)

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Video gözükmüyor ? Sen mi yanlış koydun ? Yoksa forumda sorun mu var ? Ya da benim bilgisayar mı göstermedi :sırıtmak:

Backteryy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hm videoya tekrar baktım sorun yok ama belki forumdan dolayı olabilir direk link veriyim Buraya tıkla

Backteryy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Burak Valla Sağol Ya Benim Özene Bezene Sakladığım Şarkıyı Yayınlıyosun İsminide Yanlış Yazıyosun Tristam-Flight o şarkının ismi sağol şimdi.O Şarkının Lisansını Kaptırırsam Seninle Birdaha Asla Konuşmayacağım.[DOUBLEPOST=1372895374,1372894016][/DOUBLEPOST]Burak senin burda yaptığın sadece emek hırsızlığı.
Oyy kanka sory kaldırdım ismini sende kaldırda tam olsun :(

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Of abi en iyi benimki değerli itemlreini cheste koyuon evine bi lav koyuon çöpler çantanda oluyor atlıyorsun :D

NoFæR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bi sistem olmus alttaki lavı biraz daha büyütünce yok oluor tek blokluk lavda yok olamıyor. Tebrkler.

Edit:REDSTONEden nefret ederim çünkü kullanamıyorum