Minecraft Git Gide Batıyor! (ÇOK ONEMLİ KONU!)

Minecraftın 1.8.9 MI 1.11 MI

• Kullanılan toplam oy
    14

arifoyun

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
SELAMÜN ALEYKÜM Minecraft Yeni Surumlerine Çok Guzel Diyenler Var Bende 1.10 Nu sevmistim ama 1.11 için aynısını maalesef diyemem :( İsmetRg Nin Snapshotunu Çektigi Videoyu İzlerseniz Anlarsınız. Neymis Bir İksir varmıs bunu içince lav vb yanarken canın kurtururuyormus,Yeni Koyluler Eklenmis
Hiçte Güzel Degil Buyuculer Artık daha Gelismis Yaratı vb cagrıyorlar Yakında Minecraftta Survivale Creative Modda Baslıycaz Boyle Giderse.

WegasTR

En iyi cevaplar
0
Şu an en ideal sürüm bana göre 1.8'tir. 1.9'dan sonra hile koruması diye vs atamıyoruz.
Mojang batırdı.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle bir oyun Notch gibi bir baba yiğidin elinden gidince olanlar bunlar işte.

Nedense bu "batıyor" konuları artmaya başladı. Yani bu yenilikleri sen sevmiyorsun diye oyun batmıyor. Sadece bizim gibilerin alışık olduğu şeyler olmadıkları için biraz kötü karşılıyoruz bana göre.

Şu an en ideal sürüm bana göre 1.8'tir. 1.9'dan sonra hile koruması diye vs atamıyoruz.
Mojang batırdı.
Düzeltme: Microsoft :(

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Böyle bir oyun Notch gibi bir baba yiğidin elinden gidince olanlar bunlar işte.

Nedense bu "batıyor" konuları artmaya başladı. Yani bu yenilikleri sen sevmiyorsun diye oyun batmıyor. Sadece bizim gibilerin alışık olduğu şeyler olmadıkları için biraz kötü karşılıyoruz bana göre.

Düzeltme: Microsoft :(
Düzeltme: Mojang.
Microsoft Minecraft'ı değil komple Mojang'ı satın aldı.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
O lavda can kurtarma dediğin şey Alev Koruması İksiri değil mi ?
Bence minecraftın gelişmesi hiç de kötü değil. 1.8 çıktığı zamanlarda da 1.8 kötülenmişti, 1.9 çıktı o kötülendi 1.10-11 çıkıyor onlar kötüleniyor. 1.8 olduğu gibi onlara da zamanla alışılır :/. Yeni sürümlerin tek sevmediğim yanı çok hızlı çıkarıyorlar ve oyuncular fazla adapte olamıyorlar. 1.11 de eklenen o yeni köylü de bize zindan haritası veriyor. Kullanıp kullanmamak senin elinde. Arkadaşlarınla beraber koyu meşe ormanında giderken içinde sandık ve değişik yaratıklar bulunan bir yer keşfetmek bence hiç de kötü değil. Çoğu kişi böyle şeyler yapmak uğruna sunucu kuruyorlar ve sonra da batıyor :/.
Mesela o yere atınca bir süre yerde kalan iksiri çoğu kişi umursamaz. Ama o iksir ile güzel şeyler de yapılabilir. 1.9 pvp si bence stratejik oyun odaklı. Yani sol elde kalkan sağ elde kılıç/balta ile adama "Hüloooooooo. (öldün tekrar) Hüloo" dan ise "Kalkan kaldır. Kılıçla vur tekrar kalkan koy. Ölmemek için mücadele et". 1.9 öncesinde Kalkan olmadığı için zırh büyüsü çok önemliydi. Kalkan geldikten sonra ve zırhların koruma değerleri gösterilince iş değişti. Öyle ardı ardına vurmak yerine zırhın karşıdakinden kötü de olsa taktik ile alıyorsun.
Nese benim fikir bu. Tabi sevip sevmemek sizin elinizde.

arifoyun

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
O lavda can kurtarma dediğin şey Alev Koruması İksiri değil mi ?
Bence minecraftın gelişmesi hiç de kötü değil. 1.8 çıktığı zamanlarda da 1.8 kötülenmişti, 1.9 çıktı o kötülendi 1.10-11 çıkıyor onlar kötüleniyor. 1.8 olduğu gibi onlara da zamanla alışılır :/. Yeni sürümlerin tek sevmediğim yanı çok hızlı çıkarıyorlar ve oyuncular fazla adapte olamıyorlar. 1.11 de eklenen o yeni köylü de bize zindan haritası veriyor. Kullanıp kullanmamak senin elinde. Arkadaşlarınla beraber koyu meşe ormanında giderken içinde sandık ve değişik yaratıklar bulunan bir yer keşfetmek bence hiç de kötü değil. Çoğu kişi böyle şeyler yapmak uğruna sunucu kuruyorlar ve sonra da batıyor :/.
Mesela o yere atınca bir süre yerde kalan iksiri çoğu kişi umursamaz. Ama o iksir ile güzel şeyler de yapılabilir. 1.9 pvp si bence stratejik oyun odaklı. Yani sol elde kalkan sağ elde kılıç/balta ile adama "Hüloooooooo. (öldün tekrar) Hüloo" dan ise "Kalkan kaldır. Kılıçla vur tekrar kalkan koy. Ölmemek için mücadele et". 1.9 öncesinde Kalkan olmadığı için zırh büyüsü çok önemliydi. Kalkan geldikten sonra ve zırhların koruma değerleri gösterilince iş değişti. Öyle ardı ardına vurmak yerine zırhın karşıdakinden kötü de olsa taktik ile alıyorsun.
Nese benim fikir bu. Tabi sevip sevmemek sizin elinizde.
hayır bir koyluden dusuyodu filan yüksekten dusunce filan kurtarıyor

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Anlamıyorum neden insanlar yeniliklere bu kadar kapalı? Oyunun yeni sürümleri çıkıyor çünkü oyun gelişiyor. Ama sen eski sürümleri oynamak istersen bi' yere kaçtıkları yok. İlk sürümden son sürüme kadar tüm sürümleri istediğin zaman oynayabiliyorsun bu da bu tartışmayı tamamıyla gereksiz yapıyor. 1.11'i beğenmedin mi? Oynama bu kadar basit. Eski sürümlerle devam et.

Son düzenleme:

Heroski

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun günden güne gelişiyor sen 1.8 seversin ben 1.10 , 1.11 severim burada tartışılacak bi durum göremiyorum herkesin görüş açısı farklıdır durum şöyle sen gta vice seversin ben gta 5 :) bunlar sadece örnek olarak verdim... Oyunun giriş ekranında saten sürüm seçme kısmı koymuşlar onu boşuna koyduklarını sanmıyorum.
Team Extreme launcher kullanıyorum (beta , alpha) sürümleri bile var.

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun git gide büyüyor çok yanlış düşünüyorsunuz ilk olarak oyuna büyücülük gelmesi iyi bir şeydir her şey kılıç alıp "hülooo" diye bağırıp girmekten ibaret değil.

ShadowPlayer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyun git gide hayatta kalma oyunundan , dünyayı keşfetme ve macera oyununa dönüyor ve ben bunun Minecraft'ın asıl konsepti olduğunu oyunu ilk gördüğümden beri düşünüyorum. Yani yeni updateler oyunun normalde olması gerektiği oyuna (benim gözümde) dönüştürüyorlar. Senin bahsettiğin ölümsüzlük veren eşya ise öyle kolay kolay elde edilen bir eşya değil. Onun için bir malikane bulup o malikanedeki canavarlardan birini öldürmen gerekiyor ve inan bana bu o kadarda kolay değil. Üstümde full diamond zırh seti olmasına rağmen tek bir vuruşu 2,5 , 3 canımı götürdü.Birazcıkta 1.9 sürümünde eklenen vuruş yaparken bekleme sisteminden konuşalım. Çoğu kişi bunun Minecraft'taki bütün PvP yi bozduğunu söylüyor. Ama aslında bu kişilerin birazcıkta kolaya kaçtığını söylemek istiyorum. Bu kişiler bence fareye abanmanın PvP olduğunu düşünen kişiler. Ama bu sistemle PvP ye birazcık daha strateji getirildiğini düşünüyorum. Tabi önceden PvP de stratejiler vardı ama bu stratejiler daha çok kılıç dışı eşyalar ile yapılıyordu ve bu stratejilerden faydalanan çok kişi yoktu.Yani yeni başlayan bir oyuncu yıllardır PvP yapan bir oyuncuyu yenebilirdi. Çünkü fareye abanmak yetiyordu. Ama bu yeni 1.9 sürümü ile PvP de yeni başlayan oyuncu ile bu oyunu uzun süredir oynayan oyuncu artık eşit değil. Çünkü yeni başlayan oyuncunun daha başarılı oyuncuyu yenmesi için saldırı sistemine alışması , düşmanları daha kolay yenebilmek için gereken kılıç stratejilerini , kalkanları ve ikince eli gerektiği yerde gerektiği zamanda nasıl kullanacağını öğrenmesi lazım. Lafın kısası bu yenilikler Minecraft'ı daha gerçekçi bir macera oyunu yapmaya çalıştığını düşünüyorum. Tabi bu sadece benim düşüncem. Siz aynısını düşünmeyebilirsiniz. İyi akşamlar arkadaşlar :)

IrfanDuman

Future Development Team
En iyi cevaplar
0
Minecraft Oyununun 1.10 surumunu sevmediysen 1.8 gitmiyor hayla birçok server 1.8 oynayabilirsin minecraftı gittikçe geliştirmeye çalışıyor ama kötü yerlerde var tabi bence 1.10 1.9 saçma o vuruş problemi kalkmadığı süreç bir şey olmaz yeni sürümlerde

arifoyun

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlamıyorum neden insanların yeniliklere bu kadar kapalı? Oyunun yeni sürümleri çıkıyor çünkü oyun gelişiyor. Ama sen eski sürümleri oynamak istersen bi' yere kaçtıkları yok. İlk sürümden son sürüme kadar tüm sürümleri istediğin zaman oynayabiliyorsun bu da bu tartışmayı tamamıyla gereksiz yapıyor. 1.11'i beğenmedin mi? Oynama bu kadar basit. Eski sürümlerle devam et.
Eyv Hocamda 1.11 İ sevmeye basladım Çunku Oyun Dandik bir Survivalden Maceraya Kadar Gelisiyor.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayır bir koyluden dusuyodu filan yüksekten dusunce filan kurtarıyor
O dediğin hayatta kalma totemi :) Ki sanırım onu da elde etmek fazla kolay değil. Önce o binayı bulucan da sonra gidip o güçlü cadımsı yaratığı kesicen de :/. Fazla kolay değil elde etmesi yani :)

VolkanFx

• Play.CraftMinerTr.com •
En iyi cevaplar
0
Batıyorda sanamı batıyor :) şaka bi yana ülkemizde açılan sunucular arttı çoguda gereksiz sunucular ahaaaa 10 kişi olduk vip çekilişi 15 olduk 5 rehber 2 kurucu 3 admin 5 oyuncu :) bu kafayla giderse mojang yakında tezgah açar batan minecraftın snapshot'ları bunlar diye satışa çıkartır.