Minecraft hakkında bir teori [konu yanlş yerdeyse özür dilerim]

OsuranJIJEK

Demir Madencisi
Mesajlar
296
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
142
Puanları
0
Bildiğiniz gibi 1.9 çıktı. Ve 1.9 ilen Pvp de öldü.Evet öldü, neden mi öldü? Çünkü artık jitter diye bir şey yok. Mesela 1 kere vursak 1.sinde vuruyor ama 2. sinde vurmuyor. Bu Olay ile bazılarının düşündüğü gibi hackler gidecek. Ama normal oyuncular da gidecek. Yani Microsoft Minecraft'ı batırmayı planlıyo olabilir.Yani açıkçası minecraft kendini tarihe gömüyor. Eskiden her şey basittti. Ama güzeldi. 3 tür komut bloğu ekleyince noluyo yha!!!!!Yani bunu düşünürsek bu sonuçtan şunu çıkarırız. Microsoft Minecraft'ı çeşitlendirme (!) altında Minecraft'ı batırmaya çalışıyor.Yalnız Microsoft 1.9.2 gibi sürümlerde bu olayı düzeltirse PvP evrimleşmiş olacak. Bu benim şahsi görüşüm idi başka fikirleriniz varsa yorumlara atın
 


ShadowPlayer

Zombi Katili
Mesajlar
193
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
238
Puanları
700
Jitterin kalkması bence çooook iyi oldu.Çünkü jitterin macro ve kill aura dan hiçbir farkı yok hatta onlardan daha iyi bile.Bu jitteri bilmeyen oyuncular için büyük bir avantaj sağlıyacak.
 

Admicos

Nether Yerlisi
Mesajlar
2,363
En iyi cevaplar
1
Beğeniler
1,580
Puanları
4,740
Ruh hali
Jitter ne la?
 

XectioNN

Elmas Madencisi
Mesajlar
830
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
854
Puanları
2,060
Bu PvP Nin Bozulma Sebebi Attack Speed.. Gelir Bi Kaç İngiliz Developer Attack Speedi Sonsuz Yapan Bi Pl Yazar Normaldeki Gibi Vurursunuz ._.
 

Üst