Minecraft Hamachi Sunucu Soru Cevap Bölümü

süper craft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hgamchi sw açtımn benden başka kimse giremiyor neden arkdaşlarıma ağı vedir hamachi ağımda gözüküor ip yi verdim cant reach server yazıyormuş verdiğim ip hamachinin sol üst köşesinde yazna IPv4 ip si ondan dolayımı anlamadım acil yardım lazım
Skype Tamadı arkdaşlar nick le değil: erkan açıkelim

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba,

Ben Arkadaşımla Survival yapmak İçin Hamachi Server Açtım Fakat Bad Login Hatası Alıyorum. Bunun Çözümü Varmıdır?

Başkasının premium hesabının nick'ini kullanıyorsan premium veya online mode true olan sw lere girerken bad login hatası alırsın ! Bence başkasının
premium hesabının nick'ini kullanma derim.

berkeyalçınkaya

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
agalar benm serverim var bende açık gözüküo derlerinde kapalı gözüküo napcam

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar flood yapmayınız. Cevaplara geçiyorum.

#MİNECRAFT!
Hamachide sorun yok.

#süper craft
Hamachi ağı kur ve arkadaşlarını ağa çağır. Daha sonra server.properties'i not defteri ile açıp ''ip:''e Hamachi ipini yaz. Servere restart at sorun düzelir.

Ayrıca Ata Akbulut açıklama için teşekkürler..

erkan16

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya hamachi serverlerine giremiom hep interalexception: bisey bisey çıkıyo yardım ama hiç birine giremiom

murat1453

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben minecraft'a yeni başladım lütfen bana hamachili bir ağda nasıl oynayacağımı ,hangi programların gerektiğini ve nasıl bir hamachili server kuracağımı anlatabilir misin lütfen ?
hamachi den kendi ağını açıp server ip yukarıdaki aralarında nokta bulunan rakamları manecraft server exe dosyasını açıp protiters dosyasını aç orda server ip diye bir bölüm var onu server ipi girecek sin sonra o program çakıkkan manecraft a girip multiplayer server bölümünden yeni bir sunucu ekle diyip server name önemli server adres e server ipi yazıcaksın sonra girer ama protiters dosyasındaki online mod u false yap

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim bir sorum var ben bukkit server'i kurdum ama ip adresi no-ip ile açtım ama port açmadım ama genede serveri kurdum pluginleri falan hazır bende server açık hatta girebiliyorum ama başkaları giremiyor ( arkadaşlar giremediklerini söylediler ) bunun sebebi nedir ? eğer no-ip ile açıldığı için illaha port açılması gerekiyormu ? no ip olmadan hamachi ile de server i açabilirmiyim ?

murat1453

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim bir sorum var ben bukkit server'i kurdum ama ip adresi no-ip ile açtım ama port açmadım ama genede serveri kurdum pluginleri falan hazır bende server açık hatta girebiliyorum ama başkaları giremiyor ( arkadaşlar giremediklerini söylediler ) bunun sebebi nedir ? eğer no-ip ile açıldığı için illaha port açılması gerekiyormu ? no ip olmadan hamachi ile de server i açabilirmiyim ?
bendede öyle sorun var ben tek kişilik diyorsun zannettim bende kaç yıldır uğraşıyorum arkadaşla oynamak için

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar konuda flood ve reklam yapmayınız. Cevaplar;

#erkan16
Biraz daha ayrıntılı açıklar mısın? Anlayamadım tam sorunu.

#Ata Akbulut,#murat1453
No-ip yapmadan dene ben no-ipsiz açıyorum. No-ipsiz Hamachide server açabiliyorsun.

erkan16

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
hiçbir hamachi sw e giremiom hamachiye kayıt oluyom hepsinde sw girince expeltion ıntereal
yazıo üstündede bağlantı kaybedildidio

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0

#erkan16

#Ata Akbulut,#murat1453
No-ip yapmadan dene ben no-ipsiz açıyorum. No-ipsiz Hamachide server açabiliyorsun.
NO-İP yapmadan dene dediniz de tam olarak nasıl yapıcam anlamadım ayrıca portacma sitesinde benim internetimin modeli yok yardımcı olursanız sevinirim şu anda hamachi olarak kullanıyorum server'i.
Ayrıca arkadaşlar giremiyor derken onlarda kapalı gözüküyor server...

murat1453

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

#erkan16

#Ata Akbulut,#murat1453
diyorumki kendi serverimi açtım multiplayerden ama arkadaşım nasıl giricek

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşın girmesi için ne yapmam gerekiyo benim multiplayer ime
senin multiplayer olarak açtığın şey server değil bu 1 2. si zaten açınca sol tarafta yerel ağda başlatıldı gibi bir şey deyip bi ip verir onu arkadaşına ver arkadaşında normal bi server a nasıl giriyorsa o ip ile de aynı şekilde gircek

murat1453

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
senin multiplayer olarak açtığın şey server değil bu 1 2. si zaten açınca sol tarafta yerel ağda başlatıldı gibi bir şey deyip bi ip verir onu arkadaşına ver arkadaşında normal bi server a nasıl giriyorsa o ip ile de aynı şekilde gircek
ben başkalarının ipini alıp denedim girdim bağlantı kaybedildi diyor arkadaşımdada aynı sorun olurba