Minecraft hammadde kazılmama sorunu

Hutt3rPvP_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler şimdi olayı anlatayım. Biz alanı yapıyoruz hammaddeyi wgliyoruz bir uçtan öbür uca (//expand vert kullanmadan) ondan sonra alan wglenmiş oluyor sonra hammaddeye geliyoruz tıklıyoruz sonra öbür taraftan en aşagıya iniyoruz sağ tık yapıyoruz balta ile sonra /region flag bişibişi build allow yazıyoruz ama hammadde hayla kazılmıyor.Çünkü benim anladıgım kadarıyla wglenmiş alan o alanıda icine alıyo yani kaplıyo bunu naısl cözeriz ? Bide bunu yaptıktan sonra ben adamların sadece kazmasını istiyorum block koymasını istemiyorum bunu nasıl yaparız ? cevaplarınızı bekliyorum

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Merhaba, öncelikle Balta'yı eline al ve tüm alanı tamamen seçip //expand vert /rg define ham2 bu komutları yaz.
Sonra wg atarken /rg flag ham2 pvp deny, pistons deny, mob-spawning deny, invincible allow ve use allow yap. Ama build deny yazma.

Eğer ham2 wg'sine build deny yazarsan olmaz. Sen zaten build deny yazmasan bile orayı kıramazlar merak etme.

Sonra sadece hammaddenin olduğu bölüme gel hammaddeyi seç ve /rg define ham1 /rg flag ham1 build allow, block-place deny

Bu şekilde wg atman gerekiyor. Dediğim gibi ham2 wg'sinde build deny yazarsan eğer olmaz. Ama yazmasanda kıramazlar merak etme.

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
İp ver özelden iki dakkada yapayım miss )
) = wg atman lazım rg d hammaddeic rg f hammaddeic build allow

Hutt3rPvP_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tamam şimdi başka bi soru :D sadece secilen kişinin kazmasını istiyorum viphammadde yapıcazda /region flag add me diye bi komuttu yanılmıyorsam ama biz kazılmayı açık yaptık bunuda söylermisiniz

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
tamam şimdi başka bi soru :D sadece secilen kişinin kazmasını istiyorum viphammadde yapıcazda /region flag add me diye bi komuttu yanılmıyorsam ama biz kazılmayı açık yaptık bunuda söylermisiniz

Örnek : /rg flag <alan> entry deny
rg addmember isim

Hutt3rPvP_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şey kusura bakmayın bu seferde pvp maden yapıcazda :D ErenR şimdi hammaddeyi yaptık senin verdigin komutlarla yaptım ama aradaki tek fark şu olacak pvp acık olacak /region flag bişibişi pvp allow yazıyorum olmuyor

bioflugel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kod:
/rg flag ad pvp allow
ust ve iç wgler için yapın