Minecraft Hard (Emek) Skyblock Sunucusu PayidarMC Yeniden

HBSHasan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
PayidarMC.Batihost.Net
Oyun Sürümü
1.8.X - 1.13
Sunucu Slotu
50
Sunucu Türü
Skyblock
143691

Öncelikle Merhabalar Ben Hasan (Lukenzoo) Ben Bugün 26.12.2019 Tarihinde Emek Skyblock Sunucumu Kurdum Kendi Üzerime Kurmuş Olduğum İlk Sunucudur Payidar İsmini Eski Sunucudan Alıyor Eski Sunucu Dediğim İse Eski Bir Survival Sunucumuz Vardı Sunucu Ekibimiz 5 Kişiydi Sonra Sunucu Sınavlar,Eğitim Falan Derken Sunucuyu Kapatmak Zorunda Kaldık Bende Bugün Haftalardır Uğraştığım Emek Skyblock Sunucumu Açtım İlk Defa Tek Başıma Açmış Olduğum Sunucu Olduğu İçin Acemiyim Fakat Önceden Adminlik,Rehberlik,UstaRehberlik,Builderlık Gibi Bir Çoğu Yetki de Çalıştım Çalıştığım Sunucularda Kendimi Gayet Başarılı Gördüm Kısacası İlk Sunucum Olduğu İçin Acemiyim Fakat Herkes İçin Elimden Geleni Yapacağımı Biliyorum ee Artık Sende Benim,Bizim,Hepimizin Sunucusuna Gelir misin? İp: PayidarMC.Batihost.Net

Tower02

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Artık "Hard" diye açılan ve hard başlığını kirleten sunucuları görmekten bıktım.Hiçbir şey ile uğraşmayıp her şeyi baştan sağma yapmışsınız.Rehberinize bakıyorum arkadaşınız vipe bakıyorum arkadaşınız.Arkadaş olmanın yararları yetkili veya vip olmak olsa gerek.Unutturma bir ara samimi olalım kuruculuk felan verirsin banada.Tuhaftır ki bu tarz sunucularda bir de en az 10 online oluyor ilginç..gerçi "gel yetki vereyim kankağğğ ehehehehe gel oyna laa eğeğeeğ" muhabbeti geçiyor aranızda tabi olur.

HBSHasan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Artık "Hard" diye açılan ve hard başlığını kirleten sunucuları görmekten bıktım.Hiçbir şey ile uğraşmayıp her şeyi baştan sağma yapmışsınız.Rehberinize bakıyorum arkadaşınız vipe bakıyorum arkadaşınız.Arkadaş olmanın yararları yetkili veya vip olmak olsa gerek.Unutturma bir ara samimi olalım kuruculuk felan verirsin banada.Tuhaftır ki bu tarz sunucularda bir de en az 10 online oluyor ilginç..gerçi "gel yetki vereyim kankağğğ ehehehehe gel oyna laa eğeğeeğ" muhabbeti geçiyor aranızda tabi olur.
Arkadaşım Vip Değil Rehber Arkadaşım Ama Discordumuza Gelseydiniz Herşeyi Görürdünüz
Yetki İsteyenleri de Banlıyorum

HBSHasan

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Arkadaşlarıma hiçbir Şey Vermedim!

AsimCetin07

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server daha 2 gün önce açılmış ama emek skyblock olmasına rağmen adamların adası 1800 severe girdiğim anda soğudum