Minecraft Hayatınıza Hangi Yılda Ve Minecraft Sürümüyle Başladınız?

YigitReisRUFG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Öncelikle Merhabalar Herkes Minecrafta Hangi Sürümde Ve Hangi Yılda Başladınız Herkes Yorumlara Yazarsa Sevinirim.
Birazcık Eski Günleri Filan Vb Vs Hatırlayalım Örneğin Ben Minecrafta 1.5.2 Sürümüyle 2009 Yılının Sonlarına Doğru Başladım.
Ozaman Ergen Halimizle Amatör Telefonumuzu Bantla Yapıştırıp Video Çekiyordum.
Evler Filan Yapıp Youtube Yüklüyordum Kimse İzlemiyordu Tabi Ama Ben O Zamanlar Küçük Olduğum İçin İzlenme Önemlimi Ne İşe Yarıyor?
Daha Onu Bilmediğim İçin Video Çek Yükle Aklındayım Ah O Günler O Günler Ne Güzel Günlerdi Sizinde Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar.

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
1.5.2 sürümünde 2013 yılında.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
1.2.5 demo sürümü ile tam olarak başlamıştım :D
Tam olarak hangi yılda başladığımı hatırlamıyorum ama o zamanlar galiba 1.7 civarındaydı son sürüm. O sürümlerde demo süresi vardı fakat 1.2.5'te sınırsız oynanıyordu bende o yüzden 1.2.5 oynuyordum :p

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
BEN YENIYIM

1.8 Yeni çıkmıştı.
Kayıt olup oyunu indirdim, youtubdan izleyerek oynadım 30 dakika sonra demo oyun biti dedi :D
Crack indirip oynadım, ev içine ev inşaa etim madenlere fazla girmezdim (Aceba Neden :) )
Kaynak paketi ne bilmiyordum, başka oyun sürümü sanıyordum.

Survivaldan sıkıldıkdan sonra SkyBlokğa başladım çok fazla uğraşıp sunucu 1.cisi oldum sonra bırakıp Pvp başladım
O skyblock sunucusundakı Pvpde takım kurdum yeni arkadaşlar edindim.

Minecraft iyi bir oyun sadece Pvp insanları bozuyor küfür kavga gibi şeylere neden oluyor.

YigitReisRUFG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
BEN YENIYIM

1.8 Yeni çıkmıştı.
Kayıt olup oyunu indirdim, youtubdan izleyerek oynadım 30 dakika sonra demo oyun biti dedi :D
Crack indirip oynadım, ev içine ev inşaa etim madenlere fazla girmezdim (Aceba Neden :) )
Kaynak paketi ne bilmiyordum, başka oyun sürümü sanıyordum.

Survivaldan sıkıldıkdan sonra SkyBlokğa başladım çok fazla uğraşıp sunucu 1.cisi oldum sonra bırakıp Pvp başladım
O skyblock sunucusundakı Pvpde takım kurdum yeni arkadaşlar edindim.

Minecraft iyi bir oyun sadece Pvp insanları bozuyor küfür kavga gibi şeylere neden oluyor.
Aramıza Hoşgeldin O Zaman :)

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
1.6.4 yıl hatırlamıyorum lise zamanlarımdı ama hilesiz hurdasız oynardım tek başıma oynardım slendermandan çok korkardım elim ayağım titrerdi saldırınca

ByAlpha

Güzel şeyler büyük acılarla gelir aldanma.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
4
2013 - 1.5.2.