Minecraft Hayatta Kalma sunucusu açacak olsaydım.. (Eklentilerden anlayanlar içeri)

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
...
Minecraft Hayatta Kalma sunucusu açacak olsaydım bana önerebileceğiniz farkındalık yaratacak eklentiler önerir miydiniz? ve önerir misiniz? Mesela görsel bakımdan, mesela kalite bakımından, mesela gerekli olması bakımından vs. vs. (Örneğin "ProReports görsel ve kalite olarak cidden iyi.")

Şimdiden teşekkürler.
...

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Benim eklentilere bak. Beğenirsen kullan :D

Onun dışında GriefPrevention falan olabilir yani şu anlarda oynadığım bir sunucuda var baya iyi.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim eklentilere bak. Beğenirsen kullan :D

Onun dışında GriefPrevention falan olabilir yani şu anlarda oynadığım bir sunucuda var baya iyi.
GriefPrevention ._. Pekala. Eklentilerini denicem güzelse kullanırım. Ama daha iyisini bulursam kullanmam =)

Hayatta Kalma (Survival) Sunucuları için bir şey yazmamışsın. Tamam şimdi yaz, takipteyim ._.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
GriefPrevention ._. Pekala. Eklentilerini denicem güzelse kullanırım. Ama daha iyisini bulursam kullanmam =)

Hayatta Kalma (Survival) Sunucuları için bir şey yazmamışsın. Tamam şimdi yaz, takipteyim ._.
Yakında ekleyeyim şu an biraz işim var da.

FyreUKl

Marangoz
En iyi cevaplar
0
WynnCraft'a Bir Bak Derim Ne Kadar Rpg Olsalarda Survival İçin Kullanılacak Çok Güzel Sistemler Var