Minecraft Herobrine [ MOD ] 1.4.7

İşinize Yaradımı

• Kullanılan toplam oy
    14

screamtr

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herobrine bir rivayete göre Notch'un ölmüş kardeşidir.Bir diğer rivayete görede oyunun ilk versiyonlarında Notch ölmüş olan kardeşi Brine'nin anısına yaptığı söyleniyor.Karşılaşma ihtimali %0.00001 den daha düşük bir ihtimaldir.Multiplayer'de oynarken herobrine skini ile başkalarını kandırmak oldukça kolaydır.

Herobrine'nin tipi bizim steve ile aynı fakat gözleri beyazdır.

Herobrine'yi görmek isterseniz Minecraft Herobrine Mod'u indirmeniz yeterlidir.Korku dolu dakikalara hazır olun :)

Eğer oyunda herobrine karekteri olsaydı oyunu satın alanların yarısı oyunu bırakacağını söylemiş.Çünkü herobrine evini yakabiliyor,chest'ten itemlerini alabiliyor ve canı isterse sizi öldürebiliyor çığlıklar geliyor falan filan :) Eğer
modu indirseniz anlarsanız mod'a +18 bile diyen var.

Mod Linki : http://www.minecraftforum.net/topic...th-a-configurator-modloader-forge-compatible/
Keni Cekimim Herobrine Video : http://www.youtube.com/watch?v=EMzIGrD2w-s

gfgf

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1 minecrafta herobrine kodlama hatasi ile gelmiştir ve 1.6 da herobrine kaldirildi ama kodlama hatasindan kurtulmak zordur oyuzden her yamada yani 1.3.2 deyken 1.4.2 ye gectigindede revhomed herobrine der herobrine sizin ruyanizida girerdi ve sizi oldurunce yataktan kalkarsinis

qwertyx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bİ KERE ARKADAŞIMLA OYNAMIŞTIM ÇOK GÜZEL AMA KORKUTUCU. BEN BU HEROBRİNE DEN KURTULMA YOLUNU BULAMADIM BUNUN YÜZÜNDEN ÇOK KEZ ÖLDÜM.:)

Mini-craft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tam olarak nerden indirecez ?
bir sürü ingilizce şey yazmış da

Enesyunus69

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ben modsuz herobrineyi gördüm aslında tam olarak o değildi benim hikayem biraz komik:yeni bi server açmıştım servera girdiğimde solumda siyah maske takmış beyaz gözlü bi koyun gördüm
işte o an **** yemiştim sonra herobrine çıktı bende oyunu kapattım servera herobrine gelmişti kankamla birlikte servera yeniden girmiştik hani herobrine oyundaki rüyanıza girer ya bende biraz garibi oldu yine herzamanki odadaydım ama herobrine yoktu :surprise: biri söylesin artık hero dan nasıl kurtulurum :mad::cry::mad::cry:

screamtr

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben modsuz herobrineyi gördüm aslında tam olarak o değildi benim hikayem biraz komik:yeni bi server açmıştım servera girdiğimde solumda siyah maske takmış beyaz gözlü bi koyun gördüm
işte o an **** yemiştim sonra herobrine çıktı bende oyunu kapattım servera herobrine gelmişti kankamla birlikte servera yeniden girmiştik hani herobrine oyundaki rüyanıza girer ya bende biraz garibi oldu yine herzamanki odadaydım ama herobrine yoktu :surprise: biri söylesin artık hero dan nasıl kurtulurum :mad::cry::mad::cry:
Seni Gercekte Öldürürse asdasfaghsead :D

alperenfener2004

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
şöyle kurtulursun
ilk önce .minecrafta girersin sonra bin klasörünü aç
orda minecraftı winrar olarak aç açıınca mobsa gir
orda herobrine.png diye bir dosya varsa onu si kurtulursun