Minecraft Herobrine Modu ya da Yalanı

HEROBRİNE NEDİR, KİMDİR?

• Kullanılan toplam oy
    38

Mini-craft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aslında bu da 21 aralık olayı gibi . Biri ortaya attı diğerleri paylaştı . İnsanların korktuğunu görenlerden bazıları eğlencesine bizi korkutmak için bu bilgiyi doğruladı . Ve gördükleri her şeyi 21 aralığa bağladılar . Gün geçtikçe inananların sayısı azaldı . Ve sonuç olarak 21 aralık gerçek değildi ve olmadı . Bu da onun gibi . Biri ortaya attı . Bazıları herobrine ismi adında bu skinle dolaştı . Bazıları duyduğu her sesi herobrineye bağladı . Bazıları mc dosyalarına herobrine attı . Bu da modsuz herobrine gördüm denmesine sebep oldu . Bazıları herobrin mod yükleyip modsuz herobrine gördüm dedi . Bazıları buna inanıp oyundan soğudu . Bu olay notcha kadar ilerledi . Notch un ağzından herobrine lafını duyanlar ürktü . Notch oyuncu azalmasın diye her yeni sürümün başına herobrine kaldırıldı yazdı . Yani kısacası herobrine olsaydı bi kere ben görürdüm . uzun zamandır oynuyorum ve bütün mobları gördüm . Zombi iskelet örümcekler domuz adamlar o jole gibi olan şey enderdragon enderman creeper blaze yani eğer oyunda böyle bir mob olsaydı mutlaka görürdüm . Ve sizde görürdünüz . Üstelik mağrada çıkan o garip sesler hem oyunu gerçekçi yapmak ve heyecan katmak içindir hem de altınızda boşluk varsa çıkabilir . Bir keresinde O sesi duyunca altımı kazdım ve çok büyük bir eski maden buldum ve ayrıca end portalıda buldum ...

Mini-craft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çoğu kişinin bildiği gibi oyunda herobrine yok eğer görmek istiyosanız modunu indirn . Bu arada oyunda yapılan zindanlar vs herobrine yapımı olduğunu söyleyenler lütfen yeni dünya kurarken daha fazla dünya seçeneği kısmında " köyler , zindanlar vb yapılar oluşturmak" la ilgili bir seçenek olduğunu bilsinler ...

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence
Minecraft (VAR)
Minecraft Alpha (VAR)
Minecraft Beta (VAR)
Mİnecraft Herobrine (GEREKLİ)
Üçü zaten var isteyen istediğini kullanıyor.
Herobrine sürümü çıksa da isteyen yani korkmayan bu sürümü indirir mantıklı ise bi beğenin :)
alpha herobrine sürümü zaten :D alphada herobrine var

emirkd

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben herobrine indirdm ben kaçırırım altıma yaw ne o çığlık seesi yahu

K

_-KraliyeT-_

Ziyaretçi
hb.class minecraft ve java ile ilgili herobrine ile alakası yok isterseniz masaüstüne atıp notepad ile açın hatta silmeyi deneyin hb.class ile alakası olmadığını göreceksiniz.

physkro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler bu modu hiç denemedim ama şöyle bir söylentide var ghast sesi gibi çıkardığı seslerin sadece ikisi koyulmuş diğerleri yapılmış yani ben netherdaki ghastlara alıştım bana bir şey olmaz diyenler birkez daha süşünsün :D ve bu herbrine alpha 1.2.5 de koyulmuş bir şey zaten kimse korkmasın ama bazı kişiler mod kurmadan oynamak istiyosa hero brine ı en iyi yöntem yeni versiyonlara 2 tür launcher yapmak biri herobrine auncher diğeri minecraft launcher herobrine launcher aynı versiyonlarla çıksın ama birinde herobrine olsun diğerl aunchır ise normal launcher bude mantıklı bir yöntem olurdu.

Alper Kurt

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence
Minecraft (VAR)
Minecraft Alpha (VAR)
Minecraft Beta (VAR)
Mİnecraft Herobrine (GEREKLİ)
Üçü zaten var isteyen istediğini kullanıyor.
Herobrine sürümü çıksa da isteyen yani korkmayan bu sürümü indirir mantıklı ise bi beğenin :)

haklısın

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi Hala herobrine Saçmalıkları Oyunda herobrine diye birisi yok sadece modla gelen bir şey hem herobrineden korkanlar siz oyun oynamasanız daha iyi

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlız böle konu açmayın artık sonra millewt inanmamasına rağmen ya varsa diyerkten tırsıyor buna bende dahilim hep böyle diyorum mc suvival açarken Ya Varsa Ben Ne Yapacağım?

Umut692

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuncular tarafından diğer oyuncuları korkutmak için tasarlanan bir mobdur.Sahte ScreenShotlar, hikayeler vb. şeklinde yayıldıktan sonra bir popülerlik kazanır, Mojang ekibinin de bu konudan haberi olur tabii ki.İlgi çeksin diye gerçekmiş gibi gösterilir, ancak işler çığrından çıkınca yalan olduğunu açıklarlar.Sonradan bazı insanlar bunun modunu yapar ve biz oyuncular da buna inanırız.

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Artık insanlar bilgilensin!
Herobrine Gerçeğini anlatıyorum Herobrine'yi oyuna gizliden eklediler herobrine beta 1.6.6 sürümünde kaldırılmıştı ama aslında görülme ihtimali azaltıldı
sonra yine herobrine hakkında notcha twetler geldiği için en sonunda kökten kaldırdılar kaldırıldığı sürümü bilmiyorum ama şu an 1.6.2de yok boşuna aramayın 1.2.5e kadar tüm sürümlerde görülüyor 1.2.5den sonra yok 1.2.5dede görülebiliyor eyer görmek istiyorsanız grafik ayarlarınızı nasıl istiyosanız yapın ama uzaklığı tiny yani küçücük yapın sisli olunca anca çıkar ardından daha hızlı bi şekilde görmek isterseniz barışcıl moda alın eyer böyle bir müzik
bu müzik eski versiyonlarda çok çıkıyor ama şimdi yok çıkarsa tiny ve peacufulsa ayarlarınız
yakınlara bakın onu belki görebilirsiniz bu arada bu music oyunda hala mevcut 11.ci müzik diski
İşler çığrından çıktığı için kaldırdılar artık anlayın saçma sapan şeyler yapmayın
Görürseniz sakın print screen kullanmayın giderse resimde gider yani resim siyah çıkar o yüzden mcnin kendi resim çekme tuşuyla çekin f2ydi galiba siz deneyin çeker görürseniz ss koyun konuya

Umut692

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Artık insanlar bilgilensin!
Herobrine Gerçeğini anlatıyorum Herobrine'yi oyuna gizliden eklediler herobrine beta 1.6.6 sürümünde kaldırılmıştı ama aslında görülme ihtimali azaltıldı
sonra yine herobrine hakkında notcha twetler geldiği için en sonunda kökten kaldırdılar kaldırıldığı sürümü bilmiyorum ama şu an 1.6.2de yok boşuna aramayın 1.2.5e kadar tüm sürümlerde görülüyor 1.2.5den sonra yok 1.2.5dede görülebiliyor eyer görmek istiyorsanız grafik ayarlarınızı nasıl istiyosanız yapın ama uzaklığı tiny yani küçücük yapın sisli olunca anca çıkar ardından daha hızlı bi şekilde görmek isterseniz barışcıl moda alın eyer böyle bir müzik
bu müzik eski versiyonlarda çok çıkıyor ama şimdi yok çıkarsa tiny ve peacufulsa ayarlarınız
yakınlara bakın onu belki görebilirsiniz bu arada bu music oyunda hala mevcut 11.ci müzik diski
İşler çığrından çıktığı için kaldırdılar artık anlayın saçma sapan şeyler yapmayın
Görürseniz sakın print screen kullanmayın giderse resimde gider yani resim siyah çıkar o yüzden mcnin kendi resim çekme tuşuyla çekin f2ydi galiba siz deneyin çeker görürseniz ss koyun konuya
Hiç eklenmedi ki

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
herobrine bir b**tur sifonu çek kurtul :D[DOUBLEPOST=1378896000,1378895746][/DOUBLEPOST]herobirine indev-indfev dönemlerinde mobların hareketini test etmek için yapılan bir mobdur sardırma huyu falan yoktur alphada biri modunu yaptı ve saldırma huyu ekleyip onu crackli launcherin içine attı ve bolece herobrine b**u oluştu