Minecraft herobrine

egebsay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1. herobrine tekli modda nası ortaya çıkar
herobrine kendiliğinden yapı yapar yanan yerler spanw falan ama bunlardan korkmayınız herobrine onları yapar
ve sonrası oyun sisteminden banlanır
2.Multiplayer Herobrine
2 kişilik oynuyorsanız madendeki zindandan veya lavlı yerlerden çıkar ve arkadasınız skinine benzer ama gözü parlar % 20 görebilirsiniz (eğer 2 kişiden fazla oynuyorsanız skini olmaz normal olur gözleri parlar)
3. nası kurtulursunuz
herobrine gördünü diyelim o yerinde bekler eğer siz kaçarsanız sizi öldürür ama ona bakıp çıkarsanız hiç bişi olmaz
NOT= ona görmediniz diyelim ama var sizi takip eder evinize girdiğinizde siz uyuduğunuzda yada evdan çıkısınızda
eviniz kaybolur ve yok olur ama merak etmeyin bi süre sonra zaten oyu n sistemi tarafından
Banlanacaktır

---CHAOS---

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
herobrineyi gördüğüm zaman öldürüyom ben:)çok abartıyolar eziğin teki o elmas savaş baltasıyla 3vuruşta ölüyor (battlegears mod var bende)

egebsay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
zaten creativde yok hayatta kalmadaysan ve eşyaların ii sen tabi kesersin ama evinin yıkmasına durdaramasın eğer seni görmesee havalar hoş:D

yağız08s

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
1. herobrine tekli modda nası ortaya çıkar
herobrine kendiliğinden yapı yapar yanan yerler spanw falan ama bunlardan korkmayınız herobrine onları yapar
ve sonrası oyun sisteminden banlanır
2.Multiplayer Herobrine
2 kişilik oynuyorsanız madendeki zindandan veya lavlı yerlerden çıkar ve arkadasınız skinine benzer ama gözü parlar % 20 görebilirsiniz (eğer 2 kişiden fazla oynuyorsanız skini olmaz normal olur gözleri parlar)
3. nası kurtulursunuz
herobrine gördünü diyelim o yerinde bekler eğer siz kaçarsanız sizi öldürür ama ona bakıp çıkarsanız hiç bişi olmaz
NOT= ona görmediniz diyelim ama var sizi takip eder evinize girdiğinizde siz uyuduğunuzda yada evdan çıkısınızda
eviniz kaybolur ve yok olur ama merak etmeyin bi süre sonra zaten oyu n sistemi tarafından
Banlanacaktır
herobrine mod yok mu arıyorum

PirateEnder534

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya anlamıyolar bir yerlerinden uyduruyorlar işte laf da anlamıolar

buğrasimsek

Marangoz
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben bir şey duymuştum herobirne'yi görürseniz oyun kapatın ve .minecraft ile birlikte silin.eğer silmessek herobrine bilgisayarın dosyalarında dolaşıyormuş bende bunu anlayamadım virüsmüdür nedir ki?

LÜTFEN CEVAP VERİN!!!:)

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ben herobrineye tek atıyom lapis kılıçla (Diamonddan daha iyi la :D)

ysvs06

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bizim Serverde Herobrine Öldürme yok hemen kaçiyor ama ben gamemode 1 ken beni nasil olduysa öldürdü zaten 6 ksi yasiyo biyerde en çok bnim evime girip çkiyo tabelalar yaziyo 7 tabela yazms