Minecraft hesapları neden bu kadar ucuz'a satılıyor?

kepslook

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bir webmaster forumunda (Wmaraci) durumu kötü olan bir arkadaşın hayat hikayesini okuyordum. (Blog okur yazarıyım blogları okur eksik, yanlış güncelliğini yitirmiş şeyleri düzenler sitemde paylaşırım)
Arkadaş'ın ailesel sıkıntıları olduğunu belirtmiş blogger kullanmaya başlamış blogger'da yeterince gelişince domain satın almak istemiş fakat parası yokmuş ekmek almaya giderken yerde cüzdan bulmuş herzamanki yapıcağı şey gibi içindeki parayı almış ve cüzdanı fırına bırakmış. 70 TL site tutmuş 5 tl'de ödeme talebi tutmuş.
O zamanlar metin2 yaygın olduğu için metin2de bir miktar para kazanıp hesabına atmış. sonra minecraft devri başlayınca bir web site açıp onunla yoğunlaşmış aylık 400 dolar kazanıyormuş ve işlerini büyütmek istemiş aylık 400 dolar kazandığı siteyi 400 dolara geri satmış.
Hesabındaki parayla bir minecraft online hesap alım satım sitesi kurmuş hangi site hatırlamıyorum aslında yeni aklıma geldi diye soruyorum 4 tl'ye şifre değiştirilemiyen skin eklenilemiyen hesap satıyodu tamam onu anladım birsürü bulunuyor öyle hesapta sadece skin değiştirilebilen veya skin ve isim değiştirilebilen tamamen preminum olan hesapların o kadar düşük bir fiyat olduğunu görünce şaşırmıştım açıkcası ve ilginçtirki yeni aklıma geldi bir yazayım dedim. Adam şu an milyoner gerçektende milyoner.
Mobil satışlarada başlamış Eğer minecraft hesaplarını nasıl barındırdığını öğreten veya bilen çoklu useri olan bir panel vb birşeyi olan varsa birlikte satış yapabiliriz Web sitesi, Seosu, Teması bana ait hesapları bulmak ona
Önemli: (bu hesaplar nasıl bulunur?)

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biliyorsun di mi bu iş hiç legal değil illagel bir iş kisa zaman önce şikayet üzerine kapatilan birkaç satiş sitesi var. +18 siteler yasak olduğu gibi bu da bilişim suçuna giriyor.

Bilişim suçlarida mahkemeye kadar gidiyor para cezasi malina mülküne el koyma vb. WMaracinda takiliyorsan görmüş olman gerekirdi o forumdada bunun gibi siteler açip elinden her şeyi giden kişiler var.

Erdem_TR_75

Marangoz
En iyi cevaplar
0
açıkçası parayla almıyolar şifreleri bilinen hesapların şifrelerini deiştirip skin vb şeylerin ayarlama yasağı yapıp satıyolar bi kaç yıl sonra o hesabın şifresini deiştirip yine satıyolar adamlar para sıçmanın yolunu bulmuş

kepslook

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bilişim suçu olduğunu bilmiyordum. Minecraft oynamam 1.5.2 den önce birazcık oynamıştım preminum değildi fikrim yoktu yani iyi forumlar, iyi oyunlar

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Birkere biri aylık 400 dolar geliri olan sitesini neden 400 dolara satsın ki?
Hadi bunu gectim, gercekten milyoner mi suan. :)
Üstelik o nicklerin internette sitesi var, arkadas acıkgözmüs saf insanlarda alıyorlar iste zaten yaygın olan hesaplar. Alma/Aldırma öyle bir sitede açma/açtırtma arkadasım.

kepslook

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Birkere biri aylık 400 dolar geliri olan sitesini neden 400 dolara satsın ki?
Hadi bunu gectim, gercekten milyoner mi suan. :)
Üstelik o nicklerin internette sitesi var, arkadas acıkgözmüs saf insanlarda alıyorlar iste zaten yaygın olan hesaplar. Alma/Aldırma öyle bir sitede açma/açtırtma arkadasım.
milyonerden kastım gelirinin fazla olması yüksek bir miktar işte hatırlamıyorum okuduğum kadarıyla fazlasıyla kazanmış. Metin2 alan adlı olan sitede metin2 paylaşımı yapmakta fakat bir süre sonra metin2nin devri bitip minecraft vb oyunlar piyasaya sürülünce sitenin hit'i düşmüş olabilir buda satmasına sebep olmuş olabilir ama o kadar düşük bir fiyat benide şaşırttı

milyonerden kastım gelirinin fazla olması yüksek bir miktar işte hatırlamıyorum okuduğum kadarıyla fazlasıyla kazanmış. Metin2 alan adlı olan sitede metin2 paylaşımı yapmakta fakat bir süre sonra metin2nin devri bitip minecraft vb oyunlar piyasaya sürülünce sitenin hit'i düşmüş olabilir buda satmasına sebep olmuş olabilir ama o kadar düşük bir fiyat benide şaşırttı
(Dolar değil tl olma ihtimalide var)