Minecraft Hikayeli Rehber | 1. Bölüm | Maceranın Başlangıcı

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Hey Günlük;
Bu gün bu gezegene kendimi kanıtlamak için kapatılmamın ilk günü. Benim geldiğim gezegenin kültürüne göre yetişkin bir birey olmak için bu zorlu sınavdan geçmek gerekir. Sınav ise bir gezegende tek başına hayatta kalmak ve o gezegenin her türlü sınır ve sırlarını keşfetmektir. Bu sınava hazırlık için belli bir süre hayatta kalma, üretim yapma, tarım, avcılık gibi bir sürü alanda eğitim gördüm ve bunların meyvelerini burada toplayacağım. Bazı eşyaların, araç, gereçlerin nasıl yapılacağını biliyorum ve bunlar benim en temel bilgilerim olacak. Bu bilgilere daha sonraki yazılarımda Logos diyeceğim.

Sana gelirsek günlük seni buradaki zamanımı nasıl geçirdiğimi gezegenimdeki konseye anlatmak için kullanacağım sonuçta seni ve fotoğraf makinesini bunun için bıraktılar bana. Bir günlük ve kalem, bir fotoğraf makinesi o kadar.

Kendime geldiğimden beri etrafıma biraz bakındım ve çevre analizi yaptım hayatta kalmak için çevre analizi yapmak önemlidir. Anladığım kadarıyla Tayga Biyomundayım burası elverişli bir bölge değil daha sıcak ve elverişli alanlar bulmalıyım. Fakat etrafımda bir kaç koyun var iyi bir yiyecek ve yatak için gerekli malzemeleri almamı sağlayabilirler.
Saat geç olmadan ilk izlenim yazımı burada bitirip bir kaç malzeme toplamalı, yiyecek bir şeyler bulmalı ve barınacak bir yer bulmalıyım. Şimdilik hoşçakal günlük senin için bir tane de fotoğraf bırakıyorum...

İkinci Bölüme Buradan gidebilirsiniz.

Son düzenleme:

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
İyi bir fikir.Fotoğrafı F1 le çekseydin daha gerçekçi olurdu(+shaders)

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
İyi bir fikir.Fotoğrafı F1 le çekseydin daha gerçekçi olurdu(+shaders)
Onu düşündüm fakat Rehber tarzında olacağından dolayı bakanların envanteri de görmelerini istedim. İlgin ve yorumun için teşekkür ederim. :)

Cardinal41

Ahanda Peynir
Emekli
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Harika bir fikir olmuş tebrik ederim. Devamını bekliyoruz bakalım. :D