Minecraft Hikayesi|Kyra'nın İntikamı|

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeniden Doğuş

Geceleri,Minecraft dünyasında dolaşan 'Kyra' adı ile bilinen bir varlık,insanları gizemli bir şekilde öldürüyor.Nasıl öldürüldüğü bilinmiyor fakat tek bilinen şey insanlardan pek hoşlanmadığı.
İnsanları nasıl öldürdüğünü bulmaya çalışan ajanlar teker teker ölüme mahkum oluyor ve Kyra'yı hiçkimse bulamıyordu.Yüzünü görmek milyonda bir olsa bile onun yüzünü görenler kalp krizinden ölüyor, fotoğrafı çekilse bile yüzü görünmüyor, fotoğraf çekenler ise Kyra tarafından öldürülüyordu.
Kyra hakkında bir ipucu bile bulamayan ajanlar teker teker istifa ediyor.
Amaaa...Bir gün, ajanlar arasından takma ismi L olan birisi Kyra'yı yakalamakta ısrarlı olan bir ajan, Kyra hakkında bir ipucu bulmayı başardı ve o ipucu ise 'Ölüm Kalemi' idi.Tahminlere göre bu kalem ile ismi yazılan kişiler ölüyordu.Fakat L'nin takım arkadaşları bunu saçma bularak bunun bir kanıt için yeterli olmadıklarını düşünürler.

Bölüm-2 Yakında!

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şüphelenmek

L'nin bu şekilde düşünmesi herkese saçma geldmişti.Herkes birbiriyle tartışırken içeriye bir adam girer ve
-Ben SPK'nın kurucusuyum.Sizinle bir anlaşma yapmaya geldim.Eğer kabul ederseniz Kyra'yı yakalama şansımız artar.
der.
L ise bunun bir kandırmaca olduğunu düşünür fakat Kyra'yı yakalamakta başka şansları yoktu ve o yüzden anlaşmayı kabul ederler.
Herkes bir masaya oturup konşmaya başlarlar.İlk sözü Yagami(SPK kurucusu)söyler.
-Evet,bildiğiniz gibi Kyra insanları teker teker öldürüyor.Neden öldürdüğünü bilmiyoruz.Grubumuzdan 3 kişi görevlendirerek ve onlara kendi tasarladığımız giysileri giydirerek Kyra'nın peşine düşmelerini emrettik yani onu izlemelerini.Fakat hepsi korkudan bu işi kabul etmediler ve istifa ettiler.Bizde biraz araştırma yaparak sizin yerinizi bulduk.Eskiden en zor davaları bile çözdüğünüzü öğrendik ve bu Kyra meselesinde bize yardım edebileceğinizi tahmin ettik.
L aniden Yagami'nin sözünü keser.
-Hop,hop,hop orada dur bakalım Yagami.Yani şimdi bize Kyra'yı yakalamamızda yardım edeceğinizi mi söylüyorsun ha?
-E..Evet? Bir sorun mu var?
-AA.. yok canım bir sorun yok amaaa sadece şunu öğrenmek istiyorum.Kyra hakkında neler biliyorsunz?
-Kyra hakkında çok fazla bilgimiz yok fakat birkaç şey biliyoruz.İsterseniz açıklayayım.
-Açıkla bakalım neymiş bu Kyra.
Yagami tahtanın yanına geçer ve anlatmaya başlar.Diğerleri şaşkınlıklar içinde öyle bakakalırlar.

Bölüm-3 Yakında.

xWiggle

Kömür Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Güzel bir başlangıç olmuş, takipteyim :)

Gazu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Death Note'nin çakma hali :) ama emeğe saygı ilerliyen bölümlerde konuyu saptırırsan daha fazla takipçi topluyabilirin..

HolyCat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
turkanimeden izlerim ben giderim :D okumaya usengec biriyimdir :S