Minecraft | Hobi olarak başladı; bugün "sarayı" var!

Yaman

Yaman
En iyi cevaplar
0

Herkeze selam yine ben :) yeni bir konu ile karşınızdayım umarım beğenirsiniz!
Hobi olarak, basit bir oyun geliştirdi; bugün bu saray gibi eve sahip! İşte o oyun ve geliştiricisi!

Kim bir hobi sonucunda devasa bir iş yaratmış olmayı istemez ki? Pek çok oyun yaratıcısının isteği olan bu durum, Minecraft'ın yaratıcısı Markus Persson için gerçekleşen bir rüya idi. Chiponline haberine göre, Persson, boş zamanlarında Minecraft'ı geliştirdi ve bu oyunun hakları için Microsoft kendisine 2.5 milyar dolar ödedi.

Variety'nin söylediğine göre Persson, kazandığı bu para ile Beverly Hills'de 70 milyon dolar karşılığı bir malikâne aldı. Kotaku'nun söylediğine göre de Beverly Hills'deki en pahalı ev olan bu mekanı almak için Persson, Beyonce'dan daha fazla para ödedi.

Bu "ev" yaklaşık olarak 2.150 metrekare boyutunda ve bir sinema odasına, iPad'lerle kontrol edilen fıskiyelere, sekiz yatak odasına ve her biri 5.600 dolarlık birer sanat eseri olan klozetlere sahip 15 tuvalete sahip.Başka bir deyiş ile pek çok kişinin hayalini kurduğu hayatı Persson yaşamakta. Tabii ki bir video oyun tutkununun bu evin sahip olduğu manzaraya çok fazla ihtiyacı olmayabilir ancak bölgenin internet hızının da mümkün olan en üst seviyelerde bulunduğundan şüphemiz yok...

Evet arkadaşlar bu konumuzunda sonuna geldik kısa bir konuydu fakat eğlenceli ve bilgilendirici
olduğuna inanıyorum görüşlerinizi yorum olarak belirtin beğenmeyi unutmayın
ALINTI : http://www.***********/haber/hobi-olarak-basladi-bugun-sarayi-var_51460.html

Son düzenleme:

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
"içerik yöneticisi" çıktı artık böyle konular görülür oldu, herkes böyle konuların neden acıdığını biliyor, en sevmediğim şey bi amaca ulaşmak için dürüst olmayan bi yol izlemek, içerik yöneticisi olmak için mi konu açıyorsun yoksa gerçekten insanlara yardım etmek mi

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
*insert siyasi iğneleme here*

Her neyse, fikirlerin ne kadar önemli olduğunu anlamışsınızdır umarım. Ülke olarak fikirlere "Olmaz olm o iş" diye yaklaşınca ya da sevgili fikir sahibimiz "Oooo ben bunu satar milyon doları cukkalarım" diye düşündükçe bizden cacık olmaz. Küçük başlamayı bilmeniz lazım.

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
*insert siyasi iğneleme here*

Her neyse, fikirlerin ne kadar önemli olduğunu anlamışsınızdır umarım. Ülke olarak fikirlere "Olmaz olm o iş" diye yaklaşınca ya da sevgili fikir sahibimiz "Oooo ben bunu satar milyon doları cukkalarım" diye düşündükçe bizden cacık olmaz. Küçük başlamayı bilmeniz lazım.
Oysa nede güzel bir insanın kurduğu hayalleri projeleri bir taş koyarak yolunu tıkamak(!):(

Yaman

Yaman
En iyi cevaplar
0
"içerik yöneticisi" çıktı artık böyle konular görülür oldu, herkes böyle konuların neden acıdığını biliyor, en sevmediğim şey bi amaca ulaşmak için dürüst olmayan bi yol izlemek, içerik yöneticisi olmak için mi konu açıyorsun yoksa gerçekten insanlara yardım etmek mi
Ben herzaman insanları bilgilendirmek istemişimdir fakat bunu içerik yoneticisi iken yaptığım icin sizler yanlış anlıyorsunz eğer diğer konularımada bakarsan anlıyacaksın

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
böyle konular içerik yönetici çıktığında daha çok göze batmaya başladı bilmem anlatabildim mi

"Das Experiment" izle dostum. Ciddiyim çok güzel bir film, bu filmi izledikten sonra Admin, Mod, her türlü yetkiliyi anlayacaksın. Hak vermek sana kalmış tabi. Ama filmi izlemeni Öneririm. Konu da açacağım film hakkında.