Minecraft Hungergames kit sorunu

ozang98

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaslar size bir sorum olacaktı. Minecraft server kiraladım 1 aylık. Servera thehungergames pluginini kurdum. Kitleri ayarlamaya calisiyorum fakat pek güzel kitler yapamıyorum. Örnegin bir kilica nasil ateş özelligi verilebilecegi gibi. Bazı hungergames serverlarda kralokcu-hades-poseidon gibi kitler var.Bunları ben nasıl yapabilirim.Önerdiginiz başka hungergames plugini varmı? Kitler ile ilgili kodları verebilecek olan varmı? Şimdiden cok tesekkur edıyorum zamanını ayırıp cevap veren arkadaslarıma

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kodları Ezbere Bilmiyorum Fakat Arkadaşlarımızın Yaptığı PLugin Paketleri Var HungerGameste Dahil Bunları Bulup İçinden Kit Dosyasının COnfigine Girersen Orda Kodlar Çıkar Zaten Gravity,Ateş Vs Baka Baka Kafana Görede Yaparsın Kitleri Ama Yanlış Olmasın Kodların Biri Bile Yanlış Olursa Harfi Bütün Kitleri Görünmeye Bilir Ve Bozulabilir Yedek Almayı Unutma
İnternetten Kodları Araştırdım Ama Bulamadım Mod Paketlerindeki Hazır Kitlerden Bakarak Yapıcaksın Ancak Öyle :)

ozang98

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Cevabın için teşekkür ederim, daha aydınlatmak icin link verebilirmisin acaba :)

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
barbar:
ITEMS:
- '272,1'
ABILITY:
- 0
POTION:
- 0
COINS: 0
ITEMMENU: 267

Mesela barbar ITEMS yazan yere hani taşın kodu 1 ya adam kendine verilecek şeyi yazmış yani o kitte bulunacak eşyalar
ABILITY ise yetenek demek yani ateş drenci hani e tuşunda adamımızın menusu çıkıyorya sağdada etkiler var Zehir Yenileme Falan Pot İçtikten Sonra Oluyor Onların Kodlarıda Vardı barbara yetenek verilmediği için 0 bi yetenek vericeksen kodunu yazıcaksın
POTION Bilmiyorum
Coins Zaten istediği para miktarı
İTEMEnu ise kit menusunde gözükecek resmidir İd lere bakarak kendi kafana göre seç fakat bazı itemler yün gibi 45:2 gibisinden kodları var bunlar olmayabiliyor :2 gibi kodlu itemlerden yazmamaya çalış birde
kimyager:
ITEMS:
- '373:16456,1'
- '373:16452,1'
- '373:16458,1'
kimyager ismindende dolayı potlar geliyor eline pot kodları biraz karışıktır ne potları olduğunu bilmiyorum

BURDA İNGİLİZCE KODLARI NASIL YAPICAĞINI SÖYLEMİŞ BUNLARI TÜRKÇEYE ÇEVİRİRSeN KODLARI SERİ YAZARSIN ÖNEMLİ KİT REHBERİ GİBİ BU

# Add a section for each kit. EXAMPLE:
# kitname: [THE NAME - SAME AS ABOVE - HAS TO BE IN SMALL LETTERS]
# ITEMS: [LIST OF ALL ITEMS]
# - 'ITEM_ID:DURABILITY,AMOUNT,ENCHANTMENT_ID,ENCHANTMENT_LEVEL'
# ABILITY:
# - 0 [THE ID OF THE ABILITY - 0 IS NO ABILITY]
# POTION:
# - POTION_ID,DURATION(IN SECONDS),AMPLIFIER [POTION_ID: 0 IS NO POTION, DURATION: 0 IS ENDLESS]
# COINS: 0 [THE PRICE FOR THE KIT (if Reward is enabled in the config file), 0 this kit can not be bought]
# ITEMMENU: ITEM_ID [THE ID OF THE ITEM THAT WILL BE USED IN THE ITEMMENU FOR THAT KIT]

Böyle Ama Senin Dediğini Anladım Mesela Sen Demişin Çubukla Adamın Elindekini Kırma Şansı %50 Falan Bunları Bulurum Umuduyla Baktım Ama Bunlarda Sana Azda Olsa Yarar Sağlar Diye Düşündüm

ozang98

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mükemmelsin, çok teşekkür ediyorum gerçekten zamanını ayırdıgın icin. Simdi denemeye basladım umarım olur :) Tesekkurler tekrardan