1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
 2. Minecraft sunucularıyla, Minecraft eklentileriyle veya Minecraft modlarıyla ilgili konuların bu bölüme açılması yasaktır. Oyunda yaşadığınız crash, donma, kasma, dünya oluşturma, doku (texture) sorunları vb. sorunlar hakkında olan konularınızı buraya açabilirsiniz. Satın aldığınız Minecraft premium hesapları ile ilgili aklınıza takılan soruları burada sorabilirsiniz. Eğer nereye konu açacağınızı bilmiyorsanız Forum Destek Bölümü'nden konunuzun nerede olması gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz. Forum Destek Bölümü için tıklayın.

Minecraft Ile Ilgili Bilgi

Konusu 'Minecraft Genel' forumundadır ve fine you tarafından 22 Aralık 2012 başlatılmıştır.

?

minecraft ilgili ne istersiniz?

 1. railcraft mod

  100,0%
 2. bilgicraft mod

  100,0%
 3. too many items mod

  100,0%
 4. timber mod

  100,0%
 5. shaders mod

  100,0%
 6. optifine mod

  100,0%
 7. mod loaner mod

  100,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.
 1. fine you Marangoz

  Katılım:
  3 Aralık 2012
  Mesajlar:
  50
  Reklam
  merhaba arkadaşlar ben sebahur games gaming'den mustafa ve sizlere minecraft'la ilgili bilgi vermeyi istiyorum.Bilgi aşağıda yazıyor. minecraft bilgi Minecraft, desenli küplerle inşaat yapmanızı sağlayan basit 3-boyutlu bir oyundur. Oyunun temel amacı, kendi yarattığınız dünyada RPsel bir biçimde yaşamaktır. Karanlık olan bölgelerde, özellikle geceleri yaratıklar spawn oluyor.(İskeletler,zombiler) Bu yaratıklara karşı eviniz, barınağınızı yapıyorsunuz. Oyunun dünyası bizim dünyamızın 3 katı büyüklüğünde ve kesinlikle hızlı bir erişim yolu yok. Her oyuna yeni başladığınızda dünya RANDOM bir şekilde kendini oluşturur. Size araştıracak bir sürü mağara, bulucak bir sürü maden düşüyor. Oyunun multiplayer seçeneğide var. Program Markus "Notch" Persson tarafından yazılmıştır, Notch ve Jeb tarafindan geliştirilmektedir. Java programlama dilinde yazılmıştır. Oyun tarzı, Dwarf Fortress, RollerCoaster Tycoon, Dungeon Keeper ve Infiniminer oyunlarından ilham alınarak geliştirilmiştir. Minecraft, 16 Mayıs 2009'da halka açık sürümden önce toplam 1 haftada yazılmıştır ve bu halka açık sürüm TIGSource forumlarında yayınlanmıştır. Ve popülerliğini, dikkate değer ölçüde bu forumdan kazanmıştır. Oyun ilk sürümden beri güncellenmeye devam etmektedir.

  minecraftuzman sitemiz:bence kesinlikle girin Xd url link:http://minecraftuzmanforumu.tr.gg/
   
 2. Puntono Zombi Katili

  Katılım:
  10 Ekim 2012
  Mesajlar:
  212
  Çok kötü bir inceleme olmuş...
  Eğer bilgi istiyorsan aşağı da yazıyor;
  Minecraft desenli küplerle inşaat yapmamızı sağlayan bir oyun değil.
   
 3. Quadra Marangoz

  Katılım:
  6 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  52
  Steam:
  Quadragon
  Minecraft:
  Karl
  Bazı yanlış bilgiler var
   
Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş