Minecraft İlk Geceniz Nasıl Oldu?

Rapido_Hombre

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başlayınca karlı yer ormanı çıktı.Direk hemen ağaç kesmişti.Görevlere bakınca 4 kereste bloğuyla çalışma masası yap yazıyorddu.Bende odunları yanyana dizmeye çalıştım.Oyunu bilmediğim için salak salak dolaştım.

Multiplayerda Noobken:İlk önce dolaşıp gezinmeye başladım lapisile para kazanma sistemini bilmiyordum.ATM sistemi vardı mal mal ondan para kazanmaya çalışıyordum falan.Sonra lapisi öğrendim ve kazandığım paralarla ormanda madencilik yaptım Tabi o zamamlar bunun yasak olduğunu sanıyordum.En sonunda hammaddeye odunlar arasında bir ev yaptım(:S) ama ne diyelim.Bir gün sonrada bir baktım ev
yok(Otomatik düzeltme).Sora pro olmaya başladım pro4 setim felan oldu en sonunda bir klan savaşında öldüm ve serveri bıraktım.Server de kapandı zaten sonra.

Siz nasıl geçirdiniz?

Son düzenleme:

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Daha Blok Bile Kıramıyordum ^^
O Kadar Kazmaydım ki Basıp Çekiyordum :D

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben singleplayer yerine multiplayerde başladim oyuna oyunu hiç bilmeden 1 haftada tüm sunucuyu ele geçirmistim. Doguştan yetenekli :D

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
karlı alandı akşam oldu toprak kazdım 4 tarafımı kapatarak sabah olmasını bekliyordum :D

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ben Singleplayerde kendimi lav görünce atlardım ve death.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Dort bir yanimi kalaslarla kapatip mal gibi sabah olmasini bekledim. Yatak da vardi o zamanlar ama bilmiyordum tabii :D

iPhone 5s cihazimdan gonderildi.

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
5-6 blok kazıp içinde sap sap bekledim :D

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben ilk başladıgımda blok koymayı bilmiyodum :D sag tıklamayı denemiştim ama elimde block olmadan deniyomuşum :D elimize alcakmışız bloku :D:D:D:D:D
işte ilk günüm söyle oldu agac kestim gece güzel bi ev yaptım 4x4 lük camlı mamlı bişi yapmıştım sonra gece bi dolaşmaya cıktım etrafta mob filan göremedim cunku easyde oynuyodum en son evden baya uzaklaşmıştım sonra bide görüş şeyi karanlıktı cok bişi göremiodum birden zombi sesleri geldi arkama bi baktım gelio 1 tane zombi bune lan ? ! dedim kactım onlardan sonra evimi kaybettim :( sonra ertesi gece gine bi ev yapmıştım :D bu sefer camdan bi creper gördüm tbi onun creeper oldugunu bilmiyodum ben bu ne lan ? ! zombide deil dedim 4 bacagıda yerde bunun la dedim
cıktım dışarı onu incelemeye o anda böle şişmeye başladı aha bu patlııcak galba dedim ve patladıda evimin icine sıctı
:D sonra artık anladım onun ne oldugunu filan
bide bişi dicem bazı arkadaşlarımız minecrafta lapisli sunucuda başlıyorlar
normal sunuc tamamda lapis sunucusunda başlıyolar
gecen bi konu inceliodum adami biswye girmiş admine sormuş hani warp filan
admin warp yok saf survival demiş
adamda what ? demiş
hani lapis demiş
admin yok işte dedik ya saf survival
adamda demiş
heeyt *** gibi server
cıkıyom ben demiş ss koymuş admin konuya hatta hangi konu unuttum taaaa ne zaman önce :D

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
ben ilk başladıgımda blok koymayı bilmiyodum :D sag tıklamayı denemiştim ama elimde block olmadan deniyomuşum :D elimize alcakmışız bloku :D:D:D:D:D
işte ilk günüm söyle oldu agac kestim gece güzel bi ev yaptım 4x4 lük camlı mamlı bişi yapmıştım sonra gece bi dolaşmaya cıktım etrafta mob filan göremedim cunku easyde oynuyodum en son evden baya uzaklaşmıştım sonra bide görüş şeyi karanlıktı cok bişi göremiodum birden zombi sesleri geldi arkama bi baktım gelio 1 tane zombi bune lan ? ! dedim kactım onlardan sonra evimi kaybettim :( sonra ertesi gece gine bi ev yapmıştım :D bu sefer camdan bi creper gördüm tbi onun creeper oldugunu bilmiyodum ben bu ne lan ? ! zombide deil dedim 4 bacagıda yerde bunun la dedim
cıktım dışarı onu incelemeye o anda böle şişmeye başladı aha bu patlııcak galba dedim ve patladıda evimin icine sıctı
:D sonra artık anladım onun ne oldugunu filan
bide bişi dicem bazı arkadaşlarımız minecrafta lapisli sunucuda başlıyorlar
normal sunuc tamamda lapis sunucusunda başlıyolar
gecen bi konu inceliodum adami biswye girmiş admine sormuş hani warp filan
admin warp yok saf survival demiş
adamda what ? demiş
hani lapis demiş
admin yok işte dedik ya saf survival
adamda demiş
heeyt *** gibi server
cıkıyom ben demiş ss koymuş admin konuya hatta hangi konu unuttum taaaa ne zaman önce :D
Hayat hikayeni anlatsaydın ._.

LaxMean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
f5 sağolsun ilk gecemi çok iyi geçirdim.
Ev yaptım ( dağı del ev de )
Yatak yaptım.
Maden yaptım.
Uyudum ve sabah olmuş :p

Hydran

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk günüm çok kötüydü. Oyunu indirdim direk oynamaya başladım oyun hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Ağaç kırıyım dedim. Basılı tutmam gerekiyormuş. Basıp basıp çekiyordum. Neyse işte gece oldu. ben mal mal geziniyorum. Sonra birden sarsılma oldu. Noluyo lan, dedim, korktum. Sonra sarsılmalar devam etti. Ben bayaa bi korktum. En sonunda arkamı döndüğümde bir iskelet görmüştüm ve görür görmezde öldüm. Öldükten sonrada oyunu kapattım rehberine falan baktım. Peaceful (Barışçıl) moda alıp oyunuma devam ettim. :D[DOUBLEPOST=1402065667,1402065505][/DOUBLEPOST]
f5 sağolsun ilk gecemi çok iyi geçirdim.
Ev yaptım ( dağı del ev de )
Yatak yaptım.
Maden yaptım.
Uyudum ve sabah olmuş :p

F5 sağolsun derken anlamadım. F5 sadece kameranın görüş açısını değiştirir. Minecraft'ın sitesinden oynadın desem, genede akşam olur. Sorun var?!.

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
SinglePlayer'deki İlk Gece = Topraktan Ev Yaptım, Zombilerden Korktum Toprakla Kapadım Heryeri :D
Multiplayer'deki İlk Gece = Nerden Buldum Bilmiyomda Bir Servere Girdim Faction'un Ne Olduğunu Anlamaya Çalıştım. Lapisleri Elle Kırdım Falan :D

derokalp

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yeni başladıydım agaç kastım sonra çalısma masası yap diyordu blokları yanyana koydum süperdi :D sonra oyunu bıraktım pes ettim 2-3 gün sonra ögrendim :D

LaxMean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk günüm çok kötüydü. Oyunu indirdim direk oynamaya başladım oyun hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Ağaç kırıyım dedim. Basılı tutmam gerekiyormuş. Basıp basıp çekiyordum. Neyse işte gece oldu. ben mal mal geziniyorum. Sonra birden sarsılma oldu. Noluyo lan, dedim, korktum. Sonra sarsılmalar devam etti. Ben bayaa bi korktum. En sonunda arkamı döndüğümde bir iskelet görmüştüm ve görür görmezde öldüm. Öldükten sonrada oyunu kapattım rehberine falan baktım. Peaceful (Barışçıl) moda alıp oyunuma devam ettim. :D[DOUBLEPOST=1402065667,1402065505][/DOUBLEPOST]

F5 sağolsun derken anlamadım. F5 sadece kameranın görüş açısını değiştirir. Minecraft'ın sitesinden oynadın desem, genede akşam olur. Sorun var?!.

Bana karşı çok fena rezil oldun :D f5 3 yıl önceden aktif olarak çalışan bir youtube kanalıydı :D

Flandre

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlk oynayışımda hiçbişey bilmiyodum blok kırmayı bile bilmiyodum fareye tıklayıp turuyodum gece olmuştu örümceklerin atlama sesinden korkmuştum o zamanlar 1.2.5 oynuyodum.