Minecraft Kanal Hakkında Fikir Bekliyorum

EnesMT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba, öncelikle ben 16 yaşında biriyim.Ben Kanalımı Hypixel skywars,bukkit java kodlama,skript kodlama ve instagram üzerine geliştirmek istiyorum.Ama şu an okuldan dolayı kendi sesim olmayacak.Önerileriniz nelerdir ?

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
ses inceltici bi proğramla video çekenler vardı önerim odur

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Ben mi yanlış anladım yoksa okuldakilerin kanalın sana ait olduğunu anlamasınlar mı istiyorsun? ve sanırım program önerisi istemişsin, adobe audition var

EnesMT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ses inceltici bi proğramla video çekenler vardı önerim odur
Ben kandırmak istemiyorum.
Voxal Voice Changer
Ben kandırmak istemiyorum.
Ben mi yanlış anladım yoksa okuldakilerin kanalın sana ait olduğunu anlamasınlar mı istiyorsun? ve sanırım program önerisi istemişsin, adobe audition var
Ben kandırmak istemiyorum.EnesMT diye her yere yazdım herkes biliyor artık, ben bu adı kullanmak istiyorum.Zaten herkesin bildiği kanala videoları yükleyeceğim onlar için kanal değiştiremem.

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sesiz video tutması zor, ama imkansız değil yaptığın kodlama ve ya oynadığın oyunda iyi ve ilgi çekici olmalısin.
Youtube programı kurabilisin, düzenli şekilde videolarını at 1,2 ay ilgi görmese bile 3 ay izlenmeye başlıycaksın.
Başka kanallar ile tartışma ve sair polemiğe girmemen iyi olur.

ByAlpha

Güzel şeyler büyük acılarla gelir aldanma.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
4
Arka plana müzik koyabilirsin. Eğitim videolarında metin belgesine yazmamaya özen göster. Edit programıyla videona yazılar ekleyebilirsin.

EnesMT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sesiz video tutması zor, ama imkansız değil yaptığın kodlama ve ya oynadığın oyunda iyi ve ilgi çekici olmalısin.
Youtube programı kurabilisin, düzenli şekilde videolarını at 1,2 ay ilgi görmese bile 3 ay izlenmeye başlıycaksın.
Başka kanallar ile tartışma ve sair polemiğe girmemen iyi olur.
Aslında 500 aboneye gelen fln görüyorum, speed coding diye adam kodlamasını hızlandırıyor, müzik koyuyor fln.

kandırmak değil biraz ince çıkartıyor sadece.
İnce çıkartması daha kötü değil mi ?

Arka plana müzik koyabilirsin. Eğitim videolarında metin belgesine yazmamaya özen göster. Edit programıyla videona yazılar ekleyebilirsin.
Gerekli programlar var, edit konusunda ihtiyacıma yarıyacak kadar biliyorum , photoshop öğrenmeliyim şu an aşamasındasın.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Aslında 500 aboneye gelen fln görüyorum, speed coding diye adam kodlamasını hızlandırıyor, müzik koyuyor fln.

İnce çıkartması daha kötü değil mi ?

Gerekli programlar var, edit konusunda ihtiyacıma yarıyacak kadar biliyorum , photoshop öğrenmeliyim şu an aşamasındasın.
videoyu hızlandırman yeterlidir