Minecraft Kasma Sorunu

OnlineHastasii

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar başlıkta da söylediğim gibi çok kasma var.

PC Özelliklerim:
4,00GB Kingston RAM
2,50GB ATI Ekran Kartı
AMD Athlon II X4 3.10 GHZ
500GB Yerel Disk (Boş Alan 100gb kadar )
32 bit Windows 7 işletim sistemi kullanıyorum.

OnlineHastasii

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sorun devam ediyor bi insan çıkıp yardımcı olmamış. Java'nın izinlerini mi genişleticem ne yapıcam biriniz bi'şey bilmiyor mu ya ?

ecofield

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben erkek arkadaşımın tavsiyesi üzerine Minecraft oynamaya başladım. Oyunumu Survival Modda açtım. Baya bi oynadım. Sonra yatak yapayım diye koyun aramaya çıktım ve evimi falan, her şeyi kaybettim. Bulmama yardımcı olabilecek bir uzman var mı acaba??? Uçarak bulmak geldi aklıma. Nasıl uçabilirim, bunu bilen var mı??? Lütfen ACİL yardım edin!!!

ecofield

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben erkek arkadaşımın tavsiyesi üzerine Minecraft oynamaya başladım. Oyunumu Survival Modda açtım. Baya bi oynadım. Sonra yatak yapayım diye koyun aramaya çıktım ve evimi falan, her şeyi kaybettim. Bulmama yardımcı olabilecek bir uzman var mı acaba??? Uçarak bulmak geldi aklıma. Nasıl uçabilirim, bunu bilen var mı??? Lütfen ACİL yardım edin!!!

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar başlıkta da söylediğim gibi çok kasma var.

PC Özelliklerim:
4,00GB Kingston RAM
2,50GB ATI Ekran Kartı
AMD Athlon II X4 3.10 GHZ
500GB Yerel Disk (Boş Alan 100gb kadar )
32 bit Windows 7 işletim sistemi kullanıyorum.
Java eklentini güncellemeyi dene.

Minecraft Gamemode Switcher kullan.Creative(Yaratıcı) moda geç evini bulunca yeniden Surival(Hayatta kalma) moduna geçersin.
Link: TIKLA!

Helepolis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
online hastası;
ctrl+alt+deleteden jawaw.exeyi bul ve sağ tıklayıp öncelik atadan "YÜKSEK" i seç.
oda olmazsa optionstan ayarları kısman gerek,
render distance far ise normal'a al mesela.
bunun gibi ayarlarıda kısarsen sanırım kasmaz.

Sercann

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aynı şey bende de var PC özellikleri yüksek ama nethera girince ölümüne oyun kasıyor :(

wwikaraozww

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ayarlarını düşür ve özellikle görüş mesafesini sormal yap