Minecraft Klandaki Rütbe Sıralaması

bogo46

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben bir serverda klan kurdum ama klandaki görevli sıralamasını bilmiyorum bildiklerim recruit leader officer falan bana klanda kaç tane görevli yada rütbe kaç tane varsa sırasıyla yazarmsınız iyi forumlar

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yönetici - Moderatör - Üye şeklindeki üç tane rütbe vardır, en temeli bunlardır, dizilişde bu şekildedir. Isimlerinden görevlerinden bilgi edinebilirsiniz. Temalı klan kuracaksanız, ona göre rütbe belirleyebilirsiniz. Mesela:

Assassin's Creed: Mentor - Assassin - Recruit.

Osmanlı: Sultan - Sadrazam - Yeniçeri

bogo46

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yönetici - Moderatör - Üye şeklindeki üç tane rütbe vardır, en temeli bunlardır, dizilişde bu şekildedir. Isimlerinden görevlerinden bilgi edinebilirsiniz. Temalı klan kuracaksanız, ona göre rütbe belirleyebilirsiniz. Mesela:

Assassin's Creed: Mentor - Assassin - Recruit.

Osmanlı: Sultan - Sadrazam - Yeniçeri
Teşekkür ederim ama bir de şunu sorucam bu yetkileri oyuncuya hangi komutlarla vericem

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim ama bir de şunu sorucam bu yetkileri oyuncuya hangi komutlarla vericem
Faction'da 1 Yönetici, Sınırsız Moderatör olur. Tek yonetici siz olursunuz fakat birisin klanı devretmek isterseniz, komut: /f admin <kullanıcıismi> şeklindedir. Moderatör komutu da aynı şekilde /f mod'dur. Ünvan verme konuldu ise /f title 'dır.

bogo46

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Faction'da 1 Yönetici, Sınırsız Moderatör olur. Tek yonetici siz olursunuz fakat birisin klanı devretmek isterseniz, komut: /f admin <kullanıcıismi> şeklindedir. Moderatör komutu da aynı şekilde /f mod'dur. Ünvan verme konuldu ise /f title 'dır.

ben şimdi serverdayım süperasistana sordum rütbeler - + * ** dedi bunlar ne anlama geliyor

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çift yıldız Yönetici'dir, ya da herhangi bi çift simge. Teklisi ise Moderatördür.