Minecraft komutları

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
meraba, ben ufak bişi istiyorum;

/summon Wolf - -1 - {CustomName:"Murk Wolve",CustomNameVisible:1,CanPickUpLoot:0b,Attributes:[{Name:"generic.maxHealth",Base:420},{Name:"generic.followRange",Base:0},{Name:"generic.knockbackResistance",Base:0.3f}],Fire:20}ü

bu komutu nasıl plugin aktarabilirim location kısmını benim belirli koşullar içinde belirlemiş olup içine koymam gerekiyor ve bu komutu nasıl pluginde gösterebilirim yani çalıştırabilirim perform_command diye bişi vardı ama o nasıl işliyor bilmiyorum bi yardımcı olursanız sevinirim.

@Krumb069 başka birini bilmiyorum.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Bukkit.dispatchCommand(getServer().getConsoleSender(), komut); --> Konsoldan komut uygulatma bu şekilde olur.
Komutta " işaretleri var onları çözmek için komutu confige yazabilirsin bu sayede " işaretleri karışmaz.
Komutta locationlar yerine %x %y %z yazıp;
String komut = getConfig().getString("komut").replaceAll("%x", x); şeklinde x, y ve z leri belirleyebilirsin

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bukkit.dispatchCommand(getServer().getConsoleSender(), komut); --> Konsoldan komut uygulatma bu şekilde olur.
Komutta " işaretleri var onları çözmek için komutu confige yazabilirsin bu sayede " işaretleri karışmaz.
String komut = getConfig().getString("komut").replaceAll("%x", x); şeklinde x, y ve z leri belirleyebilirsin
bi vidyoda title ı komut ile yapıyordu ama // falan koyuyordu " lardan önce öyle bişi yapılabilir mi tek satırda işi bitiyordu?

ayrıca komutu nasıl config e yazıcam yani "" bunlar varken mi yoksa başka bişi mi?

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
bi vidyoda title ı komut ile yapıyordu ama // falan koyuyordu " lardan önce öyle bişi yapılabilir mi tek satırda işi bitiyordu?

ayrıca komutu nasıl config e yazıcam yani "" bunlar varken mi yoksa başka bişi mi?
// yöntemini bilmiyorum
evet confige "" bunlar varken yazcan

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
// yöntemini bilmiyorum
anladım saol.

// yöntemini bilmiyorum
bi daha konu açmıyım diye mesaj yazıyorum şimdi ben ayrıntılı bi şekilde anlatıcam sorunu şöyle;
hotbar var ya şu alttaki 123456789 slot kısımları şimdi onların sürüklenmelerini istemiyorum yani tıklanmıycaklar ki yaptım ama envanteri açıp hotbar kısmı dışındaki bir envanter slotuna hotbarın herhangi bi slotunun dolu olduğu slot int'ini yani 123456... yaptığımda item hotbar dan envanterin içine giriyor ben bunu istemiyorum yani item yer değiştiriyor ancak hotbar dan envantere geliyor item ama envanterden hotbara gitmiyor bu benim işime geliyor ama hotbar ile envanterdeki yerin yer değiştirmesi canımı sıkıyor tam anlatamadım yada kesin anlamamışsındır diye başka bi şekilde anlatmayı deniycem, şimdi 1-2-3-4-5...9 slotları var klavyeden 1234 kısımları ile değiştiriliyor şimdi o kısımların yerlerini "e" ile açtığım envanterimin içinde 1-2-3-54... tuşlarına basarak yer değiştiriyorum bunun olmaması için en yapmalıyım...

(belki)
anlamıycaksın muhtemelen ben youtube a bi vidyo çekip atıcam yarın gösteririm...
(belki)